Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ogłoszenie] Witamy z powrotem, Brazylijscy i Kolumbijscy użytkownicy!


areq94pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żołnierze,

Jak wielu z was pewnie zdaję sobie sprawę, w ciągu ostatnich
kilku miesięcy użytkownicy z Ameryki Południowej nie byli w stanie
stworzyć konta w War Rock.

Jednakże, ten czas dla naszych Brazylijskich i Kolumbijskich użytkowników
już dobiegł końca! Jeśli jesteś z Brazylii lub Kolumbii, znów możesz stworzyć
konto War Rock i wskoczyć do gry!

Miłej zabawy w grze!

Pozdrowienia,
War Rock Global Team

 

 

 

ehhh... jak zwykle naprawiaja nie to co trzeba ;c

Opublikowano

Och tak! Nareszcie! Jako kolumbijczyk od lat czekam żeby pograć na globalu!... 

Dobrze, że coś tam robią, aczkolwiek mogliby zająć się ważniejszymi aspektami gry.

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

Och tak! Nareszcie! Jako kolumbijczyk od lat czekam żeby pograć na globalu!... 

Dobrze, że coś tam robią, aczkolwiek mogliby zająć się ważniejszymi aspektami gry.

No nie od lat tylko od pół roku czy ileś tam. Jak wyszedł brazylijski WR cała południowa ameryka nie mogła się już rejestrować na globalu.

Teraz już to naprawiają jak widać.

 

@areq94pl

Oni "naprawiają" tylko w środy.

 

@AdrenalinaPL

No ciekawe czy jakbyś byś nie mógł grać w War Rock'a przez cały rok, bo nie możesz się zarejestrować to czy powiedziałbyś to samo.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

No nie od lat tylko od pół roku czy ileś tam. Jak wyszedł brazylijski WR cała południowa ameryka nie mogła się już rejestrować na globalu.

Teraz już to naprawiają jak widać.

 

@areq94pl

Oni "naprawiają" tylko w środy.

 

@AdrenalinaPL

No ciekawe czy jakbyś byś nie mógł grać w War Rock'a przez cały rok, bo nie możesz się zarejestrować to czy powiedziałbyś to samo.

Jak by sie nie dalo to bym nie gral proste a i tak predzej czy pozniej by to ogarneli ale co jak co nexon powinien najpierw ogarnac to co juz dawno obiecal.

Opublikowano

Ważna rzecz, każdy chce pograć. 

Aczkolwiek, każdy mówił, pisał, w wiadomościach gadali nawet, że nexon to nowa droga dla WarRock'a, gra będzie lepsza od BF5. Tak naprawdę gówno robią. Większość narzekała na G1, ale dało się grać i ta gra przeciągała dużo osób do gry. 

1365881062-U68160.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...