Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Combat Arms] Nagrywanie filmików z Combat Arms


Gość Valze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dJSXyjM.png

 
Cześć, żeby nagrywać filmiki z CA w wysokiej rozdzielczości/jakości nie musicie mieć dobrego programu, wystarczy ten wbudowany w grę. Okej, zaczniemy od ustawień, znajdują się one tu:
421441408789983949229.jpeg
 
Teraz wyskoczy nam okno konfiguracji:

954931408790237949229.jpeg


 
Z pierwszej rozwijalnej listy wybieramy: (3 najlepsze opcje)
- YouTube HD
- MPEG4 wysokiej jakości
- Normalny rozmiar
 
953351408790360949229.jpeg
 
Z drugiej opcji: Klatki na sekundę ustawiamy na 30FPS, jest to standard do płynnego video.
Logo Combat Arms to już opcjonalnie.
 
Jeśli chcemy włączyć nagrywanie naciskamy klawisz Page Down lub inaczej Pg Dn i tym samym klawiszem kończymy. Możemy nagrywać zarówno w lobby jak i bezpośrednio w grze. Klawisz Page Up (Pg Up) w grze chowa naszą broń oraz ukrywa wszystkie statystyki, przydatne do nagrywania tzw. cinematicsów do różnych montaży.
 
Film po nagraniu waży kilkaset MB, co robić, jak żyć? Musimy się zaopatrzyć w program do obróbki filmu i wyrenderować go, ja osobiście polecam Sony Vegas Pro, jak go dostać i używać musicie sobie poszukać na googlach lub youtube.

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Combat Arms] Nagrywanie filmików z Combat Arms

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...