Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Komputer głośno chodzi podczas grania :)


Haalt

Pytanie

Opublikowano

Mój komputer jeżeli, przeglądam internet chodzi w miarę cicho jeżeli zaczynam grać to zaczyna tak że głośniejsze odgłosy oddawać coś się dzieje może się zepsuć czy mogę być spokojny ? :)

 

Parametry:

Płyta główna: Gigabyte 78LMT-S2

Ram: 8gb

Procesor: AMD Phenom II x4 965 3,40 

Karta Graficzna: Asus Radeon HD 6450 2gb 

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiatrak od CPU Ci chodzi na 99% to ma prawo być głośno, wgl. to jakie masz chłodzenie na procesorze?

PS. 4,5k obrotów :D

Ma rozmach skurwesyn xD

Zmień przy okazji pastę :>

 

 

Admin Cienia
Opublikowano

Maszyna się grzeje, wiatraki przyspieszją, a że są pewnie zasyfione bądź stare to wyje. :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Maszyna się grzeje, wiatraki przyspieszją, a że są pewnie zasyfione bądź stare to wyje. :)

Czyli mogę grać spokojnie czy nie bardzo ?

Opublikowano

Czyli mogę grać spokojnie czy nie bardzo ?

jeśli masz ustawione w biosie żeby ci sie wylaczal komputer jak sie przegrzewa to niezbyt możesz

<>

Opublikowano

Czyli mogę grać spokojnie czy nie bardzo ?

Grać możesz, nic się nie powinno stać, jednak pamiętaj, że wyższa temperatura podzespołów = krótsza ich żywotność.

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Wiatrak od CPU Ci chodzi na 99% to ma prawo być głośno, wgl. to jakie masz chłodzenie na procesorze?

PS. 4,5k obrotów :D

mam snadradowy od procka, ale chyba trzeba zmienic xD

Admin Cienia
Opublikowano

Wiatrak od CPU Ci chodzi na 99% to ma prawo być głośno, wgl. to jakie masz chłodzenie na procesorze?

PS. 4,5k obrotów :D

Hahahah padłem z tego, to prawie jak moja turbina w aucie, ^^ no temperatury nie sa wysokie a chodzi strasznie szybko, pryśnij sprężonym powietrzem, jak nie masz to odkurzaczem, przeczyść patyczkiem do uszu albo rozbierz sprawdź, ew nasmaruj czyms delikatnie. Albo zmiana na nowe/używany byle pasowało wejście.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...