Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiś działający czit?


D3monic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Up 

Dokładnie nikt nie jest taki głupi i naiwny żeby za 40 zł kupić se czita do gry z tego co mi się wydaje a co do działającego czita wpisz sobie w Google cheat ghost recon phanoms donwolad free ja na ghost recon online znalazłem tym sposobem dobrego cheta 

Pozdrawiam 

4995114391433731194810.png­

Opublikowano

@Carrioneater

 

Ja Ci bardzo podziękuje 40 zł za cheata który jest na googlach, powinien być ban za takie coś.

Co do cheata to działa cheat

Link:

http://www8.zippyshare.com/v/10701857/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/cc18ae390198b81b611be9c3064a737400d176e450dad46b395f5b8001fd895b/analysis/1409099636/

Odpalic winject wybrac GRPHV2 i GhostReconPhantoms.exe

Gre musimy mieć odpaloną w oknie. (chyba mi w pelnym nie dziala)

I nacisnac insert.

Po menu poruszamy sie strzalkami.

Opublikowano

Mi ten cheat nie działa w winject ani w żadnym innym injectorze ale to może być spowodowane tym że wyszedł update ghosta od tamtego czasu.Co wy o tym myślicie?

1350482136-U657598.png
Opublikowano

Nwm czy działa ostatnio były chyba prace możliwe że zablokowali już. Mi się GRP coś powalił na steam bo pisze cały czas że loguje i mnie zalogować nie może. ;//

Opublikowano

Nwm czy działa ostatnio były chyba prace możliwe że zablokowali już. Mi się GRP coś powalił na steam bo pisze cały czas że loguje i mnie zalogować nie może. ;//

Mialem podobnie wystarczy zresetować.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

NIE DZIAŁA MI TO!!!

No i bardzo dobrze. Najpierw piszecie o te cheaty, a później co? - "Jak mogę odzyskać zbanowane konto? Błagam, pomóżcie." To jest na prawdę żałosne, jak zapewne jesteście już poinformowani twórcy gry mają program, który wykrywa cheaterów - co z nimi robią? Banują, a płacz o zwrot konta jest dla nich porannym żartem. Wiem, że jest to mały offtop, lecz nie mogłem się powstrzymać. :)

graphic.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...