Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak odblokować L96 i co lepsze M98B czy L96


xlenek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co

Robisz te wszystkie tematy, żeby nabić sobie ilość postów?! Trochę tego dużo, nie lepiej w jednym spytać co najlepsze dla  klas, a nie oddzielnie dla wszystkich? 

W jednym już pytałeś co najlepsze dla zwiadowcy!

 

Odpowiedź: Obie snajperki są bardzo dobre lecz M98B ma większe DMG. 

Opublikowano

Robisz te wszystkie tematy, żeby nabić sobie ilość postów?! Trochę tego dużo, nie lepiej w jednym spytać co najlepsze dla  klas, a nie oddzielnie dla wszystkich? 

W jednym już pytałeś co najlepsze dla zwiadowcy!

 

Odpowiedź: Obie snajperki są bardzo dobre lecz M98B ma większe DMG. 

sorry że tak spamuje ale teraz ją odblokowałem, i nie wiem a jak odblokowac L96

Opublikowano

Robisz te wszystkie tematy, żeby nabić sobie ilość postów?! Trochę tego dużo, nie lepiej w jednym spytać co najlepsze dla  klas, a nie oddzielnie dla wszystkich? 

W jednym już pytałeś co najlepsze dla zwiadowcy!

 

Odpowiedź: Obie snajperki są bardzo dobre lecz M98B ma większe DMG. 

Zgadzam się z tematami.

 

 

 

Co do tematu: Według powszechnej liczby graczy BF3, M98B jest lepsze.

70086335867448765533.png


 


 


 


Polska to kraj ,którym się szczyce.

Opublikowano

Zgadzam się z tematami.

 

 

 

Co do tematu: Według powszechnej liczby graczy BF3, M98B jest lepsze.

a jak odblokować L96

Opublikowano

Musisz mieć dodatek Back to Karkand, a żeby odblokować musisz najpierw odblokować QBU 88, a potem odblokowujesz L96.

 

Zadania, aby odblokować L96

 

  • 50 zabitych strzałami w głowę

  • 50 asyst przy dostrzeżeniu

  • 5 zabitych nożem

70086335867448765533.png


 


 


 


Polska to kraj ,którym się szczyce.

Opublikowano

Dla mnie lepsza M98B :) z tych 2 snajperek, bo ostatnio bardzo mi się spodobała M39 EMR :)

a wiesz jak odblokować JNG 90

 

Musisz mieć dodatek Back to Karkand, a żeby odblokować musisz najpierw odblokować QBU 88, a potem odblokowujesz L96.

 

Zadania, aby odblokować L96

 

  • 50 zabitych strzałami w głowę

  • 50 asyst przy dostrzeżeniu

  • 5 zabitych nożem

 

a wiesz jak odblokować JNG 90

Opublikowano

a wiesz jak odblokować JNG 90

a wiesz jak odblokować JNG 90

 

 

Czy tak trudno wejść na battleloga i sprawdzić?

 

 

Musisz mieć dodatek Walka w zwarciu, odblokować M417, a zadania to:

 

  • 50 zabitych przy pomocy karabinów snajperskich

    0 / 50
  • Wygraj 3 rundy Dominacji i Podboju

    0 / 3

70086335867448765533.png


 


 


 


Polska to kraj ,którym się szczyce.

Opublikowano

 

Czy tak trudno wejść na battleloga i sprawdzić?

 

 

Musisz mieć dodatek Walka w zwarciu, odblokować M417, a zadania to:

 

  • 50 zabitych przy pomocy karabinów snajperskich

    0 / 50
  • Wygraj 3 rundy Dominacji i Podboju

    0 / 3

 

aha teraz już będę wchodził dzięki za info

Opublikowano

Serio nie wiedziałeś, że można zobaczyć ? xD Oczywiście jak masz dodatek lub premiuma lepiej mieć premiuma bo ma wszystkie dodatki i jest tani :P

Opublikowano

 

Musisz mieć dodatek Back to Karkand, a żeby odblokować musisz najpierw odblokować QBU 88, a potem odblokowujesz L96.

 

Zadania, aby odblokować L96

 

  • 50 zabitych strzałami w głowę

  • 50 asyst przy dostrzeżeniu

  • 5 zabitych nożem

 

a według ciebie jaka jest najlepsza broń

Opublikowano

Zgadzam się z tematami.

 

 

 

Co do tematu: Według powszechnej liczby graczy BF3, M98B jest lepsze.

Ty sobie żarty stroisz?

70086335867448765533.png


 


 


 


Polska to kraj ,którym się szczyce.

Opublikowano

a według ciebie jaka jest najlepsza broń

Daj spokój, niedługo polecą raporty za spam!

Parę osób udzieliło już odpowiedzi, między innymi @Takanish , którego znów pytasz o to samo!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...