Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skrypt, który będzie automatycznie klikał klawisz "-"


sxz

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrut
Opublikowano

WItajcie, poszukuję skryptu do AutoI, który automatycznie bd klikał klawisz "-" w grze GTA San Andreas czy istnieje taki skrypt?

Opublikowano

Powiedz jaki klawisz ma klikać, i ile razy, albo czy ciągle ma ;p
dopiero uczę się autoit, (od 2 dni) ale myślę, że dam radę takie coś napisać.

Pisane na szybko ( nie wiem czy poprawnie napisane bo dopiero się uczę, powinno działać)

 

Local $klik= MsgBox(4, "AutoKlikacz", "Chcesz klikać przycisk w GTA SA?")
   If $klik = 7 Then
 MsgBox(0, "AutoKlikacz", "Ok, nie to nie ;)")
   EndIf
   WinActivate("NazwaProcesu")
   WinActive("NazwaProcesu")
   While 1
 Send("Klawisz") ; np: Send("3")
 Sleep(1000) ; 1sec przerwy pomiędzy kliknięciem
   WEnd

by Neosieł

Opublikowano

 

Powiedz jaki klawisz ma klikać, i ile razy, albo czy ciągle ma ;p

dopiero uczę się autoit, (od 2 dni) ale myślę, że dam radę takie coś napisać.

Pisane na szybko ( nie wiem czy poprawnie napisane bo dopiero się uczę, powinno działać)

 

Local $klik= MsgBox(4, "AutoKlikacz", "Chcesz klikać przycisk w GTA SA?")
   If $klik = 7 Then
 MsgBox(0, "AutoKlikacz", "Ok, nie to nie ;)")
   EndIf
   WinActivate("NazwaProcesu")
   WinActive("NazwaProcesu")
   While 1
 Send("Klawisz") ; np: Send("3")
 Sleep(1000) ; 1sec przerwy pomiędzy kliknięciem
   WEnd

 

Nie prościej zrobić gui w KODA, albo bez gui nawet i z komendą ControlSend?

Lekko bez sensu jest ten kod :P

A ten IF to też jakiś kaleka.

 

@topic

Nie podam gotowego kodu, bo nie o to chodzi.

Skorzystaj z ControlSend.

TuByłaSygnatura.png

Rekrut
Opublikowano

@VerexPL Nieu miem pisac skryptów w AutoIT dlatego poszukuje skryptu mógłbyś podac jakiś TuT do robienie skryptów na klikanie przyciskiem "-"?

w grze?

Opublikowano

@vPaN kod broken

- niepotrzebny msgbox

- WinActive/WinActivate nie zadziała po podaniu nazwy procesu do niego

- Długi send

- Brak wyjścia z programu.

 

HotKeySet("{F3}", "spam")
HotKeySet("{F4}", "delay")
HotKeySet("{F5}", "ckey")
HotKeySet("{F6}", "knc")

Global $del = 100
Global $spamb = False
Global $key = '-'

Func knc()
	Exit
EndFunc

Func ckey()
	Local $newkey = InputBox("Klawisze", "Wpisz tekst który ma być spamowany", $key)
	if $newkey == "" or @ > 1 Then
		MsgBox(0, "Info", "Nieprawidłowa wartość!")
		Return
	EndIf

	$key = $newkey
EndFunc

Func delay()
	Local $newdel = InputBox("Delay", "Wpisz czas czekania pomiędzy kliknięciem klawisza", $del)
	if Int($newdel) < 0 or @ > 1 Then
		MsgBox(0, "Info", "Nieprawidłowa wartość!")
		Return
	EndIf

	$del = $newdel
EndFunc

Func spam()
	$spamb = not $spamb
EndFunc

While 1
	If $spamb then send($key)
	Sleep($del)
WEnd
F3 - spamowanie on/off

F4 - ustawiasz delay

F5 - ustawiasz klawisz/tekst do spamu

F6 - wyłączasz program

846331404756772371599.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...