Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League of legends (Darmowe skiny) (darmowe Rp) ?


MW118

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka chciałbym się was zapytać jak zdobyć takie darmowe rp albo skiny ponieważ gdy szukałem sam po prostu wyłudzali ode mnie nr telefonu i chcieli potwierdzenia

Poproszę o linki na takie strony gdzie mogę je dostać normalnie + nie mogę zdobyć alistara ze skinem gdy się loguje przez link riot wyskakuje błąd podczas logowania

+ może jakieś kody np z Gamescomu na PW

Thx za pomoc

Opublikowano

Lol, logujesz sie na fb, wchodzisz na strone rito dajesz zakladke o alistarze i ci wyskakuje, lajkujesz, potem tristana sup na yt i kolejny skin, a raczej nikt ci skina za darmo nie da inaczej ;)

647041416238306889721.png

Opublikowano

1.Nie ma stron lub innych rzeczy z darmowymi RP. Za darmo nawet w morde nie dostaniesz. (życie). Możesz tylko w sklepie kupić RP.

2. Spróbuj przez inną przeglądarkę tego alistara zrobić. Mi na firefoxsie też działać nie chciało :)  

sygnatura_stalkergg_by_ad3r-d7w8l9r.png


 


"Geniusz to wieczna cierpliwość"

Opublikowano

Gdzie można zdobyć normalnie skiny? Tylko z twittera/youtube;/facebooka - 3 skiny, Garen, Alistar + tristana. Pozostają jeszcze streamerzy, którzy rozdają kody, ew. strony rozdają. ( Ostatnio było arclight varus [ ten nowy skin ] ).

Odradzam Ci podawania nr telefonu gdyż stracisz kase, a oni zyskają na tym. Takie coś nie istnieje.

 

Tristana - https://www.facebook.com/leagueoflegends - wchodzisz na riot girl tristana

Garen skin - http://woobox.com/y53k9k

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=14850865 - Alistar.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Gdzie można zdobyć normalnie skiny? Tylko z twittera/youtube;/facebooka - 3 skiny, Garen, Alistar + tristana. Pozostają jeszcze streamerzy, którzy rozdają kody, ew. strony rozdają. ( Ostatnio było arclight varus [ ten nowy skin ] ).

Odradzam Ci podawania nr telefonu gdyż stracisz kase, a oni zyskają na tym. Takie coś nie istnieje.

 

Tristana - https://www.facebook.com/leagueoflegends - wchodzisz na riot girl tristana

Garen skin - http://woobox.com/y53k9k

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=14850865 - Alistar.

no dzięki wielkie tris już dostałem ale nadal problem z alistarem gdy się loguje po subskrybcji "Sorry, unrecognized username or password." wpisuję tak jak się bym logował na konto czy to mozila czy to google chrome

Opublikowano

Ciekawe bo ja dałem suba na kanale LoLa YT i mam Nieskrępowanego Alistra. Tylko że to było max dwa lata temu, to mogło się coś zmienić.

Opublikowano

1.Nie ma stron lub innych rzeczy z darmowymi RP. Za darmo nawet w morde nie dostaniesz. (życie). Możesz tylko w sklepie kupić RP.

2. Spróbuj przez inną przeglądarkę tego alistara zrobić. Mi na firefoxsie też działać nie chciało :)

 

Nie słyszałeś nigdy o rpgiveaways.com, alienwarearena.com, itd?

Opublikowano

Od Golda do góry masz skina na koniec sezonu. Są też takie eventy że rozdają np 5000 kodów na jakiegoś skina ale nie polecam bo to znika szybko i mała jest szansa że zdążysz złapać kod ;) Ja tam wole od czasu do czasu wysłać sms jak mam ponad stówe na koncie bo mam mixa ;)

4008f620557c76b9gen.jpg
Opublikowano

1.Nie ma stron lub innych rzeczy z darmowymi RP. Za darmo nawet w morde nie dostaniesz. (życie). Możesz tylko w sklepie kupić RP.

2. Spróbuj przez inną przeglądarkę tego alistara zrobić. Mi na firefoxsie też działać nie chciało :)

d***y.pl - wiadomo która stronka

 

Tam są za darmo RP trzeba się namęczyć ale działa. Po uzbieraniu tych 2k pointów dostajesz kod PSC o wartości 20zł.

Ja to zrobiłem i wszystko śmiga.

 

Więc nie gadaj że się nie da jak się da.

wHgO0WT.gif

Opublikowano

d***y.pl - wiadomo która stronka

 

Tam są za darmo RP trzeba się namęczyć ale działa. Po uzbieraniu tych 2k pointów dostajesz kod PSC o wartości 20zł.

Ja to zrobiłem i wszystko śmiga.

 

Więc nie gadaj że się nie da jak się da.

Strona jest fajnym rozwiązaniem, dla tych, którzy nie chcą wydawać kasy ze swojej kieszeni na gry. Ale jak to napisałeś, naprawdę trzeba się narobić. Ponieważ, pobierać grę która coś waży + jeszcze jak nie miałem światło wodów, to była jakaś masakra. Ale strona działa i nie jest stworzona przez jakieś dzieciaki które chcą wyłudzić pieniądze, tylko przez uczciwych ludzi którzy, nie ukrywajmy, też na tym zyskują.

azbest_6038.png


Elo kochanie masz u mnie branie <3

Opublikowano

Dodam też że niektórych gier nie trzeba pobierać np. Elsworld Zrobiłem konto pobrałem launcher itd. Ale nie zainstalowałem gry bo nie chciało mi się już następnego dnia dostałem punkty. Dodatkowo niektóre gry można ogarnąć w przeglądarce. Trzeba mieć telefon :D bo PSC przychodzi SMS'em. Można też zdobyć punkty w sponsor pay czy innych takich reklamo bajerów. Zarobiłem 1700p z gier i resztę z reklam.

 

A co do tych darmowych skinów to polecam tylko Alistara bo reszta to brzydkie gunwo.

wHgO0WT.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...