Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam telefonu w ofercie mix na kartę albo abonament


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam niedługo skończy mi się mix doładowań na kartę w t-mobile i chciałbym kupić nowy telefon, mogę telefon wziąść w t-mobile lub w innej sieci zależy jakie są oferty, proszę o pomoc jaką wybrać sieć i jaki telefon z tej sieci - mix na kartę 25-30zł bądź abonament 30zł, do telefonu mogę dopłacić ok 300zł

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

To już nie lepiej mix 50 zł i za to telefon tańszy?? A na ile doładować chcesz, osobiście polecam 50 zł i 36 doładowań i elegancki telefon będzie za zita.

4008f620557c76b9gen.jpg
Opublikowano

Play: 

- jedyna sensowna oferta to Motorola Moto G - opłata jednorazowa 279zł i abonament w wysokości 29,99zł. 

Orange:

- Sony Xperia SP - opłata jednorazowa 159zł, abonament 29,99zł. 

- Sony Xperia Z - opłata jednorazowa 159zł, abonament 29,99zł.

Telefony są ODNOWIONE, czyli nie są fabrycznie nowe - były używane lecz uległy procesowi fachowego odnowienia czyli zostały przywrócone do stanu nowości. Taka oferta jest w orange.

 

 

W plusie nie ma nic ciekawego. Nie ogarniam strony T-mobile a nie będę ślęczał kilka godzin żeby wybrać Ci telefon, sporządź listę telefonów z T-mobile jak będzie Ci się chciało (telefonów dostępnych dla Ciebie).

Na twoim miejscu brałbym motkę albo Xperie Z jak się uda wyhaczyć dobrą, nówkę sztukę :) 

lownfast

Opublikowano
 

Play: 

- jedyna sensowna oferta to Motorola Moto G - opłata jednorazowa 279zł i abonament w wysokości 29,99zł. 

Orange:

- Sony Xperia SP - opłata jednorazowa 159zł, abonament 29,99zł. 

- Sony Xperia Z - opłata jednorazowa 159zł, abonament 29,99zł.

Telefony są ODNOWIONE, czyli nie są fabrycznie nowe - były używane lecz uległy procesowi fachowego odnowienia czyli zostały przywrócone do stanu nowości. Taka oferta jest w orange.

 

 

W plusie nie ma nic ciekawego. Nie ogarniam strony T-mobile a nie będę ślęczał kilka godzin żeby wybrać Ci telefon, sporządź listę telefonów z T-mobile jak będzie Ci się chciało (telefonów dostępnych dla Ciebie).

Na twoim miejscu brałbym motkę albo Xperie Z jak się uda wyhaczyć dobrą, nówkę sztukę  :)

Czyli mówisz że w play nie opłaca się " Motorola Moto G", w t-mobile jak patrzyłęm nie ma jakiś fajnych ofert ale tak średnio się znam ;d

W organe właśnie dużo fajnych ofert, widzę właśnie napisane jest że telefon jest odnowiony będę musiał zobaczyć własnię czy xpiera jest jak nowa :P.

 

a ty byś co wybrał Sony Xperia Z czy Motorola Moto G

 

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

reff

790331421158480286162.png

 

i5 2500k 

msi z77a gd 55

Ballistix x2 4gb

r9 270x 4gb

Thermaltake 530w

gladius m25

seagate 1tb

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...