Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAinstalowałem TS na VPS i serwer jest na czarnej liście!


karmazyn1997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zainstalowałem TS3 na VPS wg poradniku wszystko mam login hasło query i previlage keys a podczas łaczenia mam Odmowa połaczenia serwer jest na czarnej liście.Macie może jakieś pomysły jak odpalić serwer?

 

 

 

natomiast przy 2 próbie coś takiego wyskoczyło:

 

root@vpsxxx:/home/ts3/teamspeak3-server_linux-amd64# chmod +x ts3server_startscript.sh
root@vpsxxx:/home/ts3/teamspeak3-server_linux-amd64# su ts3
ts3@vpsxxx:~/teamspeak3-server_linux-amd64$ ./ts3server_startscript.sh start
Starting the TeamSpeak 3 server
./ts3server_startscript.sh: 68: ./ts3server_startscript.sh: cannot create ts3server.pid: Permission denied
TeamSpeak 3 server started, for details please view the log file
ts3@vpsxxx:~/teamspeak3-server_linux-amd64$ 2014-08-21 17:10:57.943620|CRITICAL|ServerLibPriv |   | Server() DatabaseError out of memory
./ts3server_startscript.sh start
Starting the TeamSpeak 3 server
./ts3server_startscript.sh: 68: ./ts3server_startscript.sh: cannot create ts3server.pid: Permission denied
TeamSpeak 3 server started, for details please view the log file
ts3@vpsxxx:~/teamspeak3-server_linux-amd64$ 2014-08-21 17:12:14.413413|CRITICAL|ServerLibPriv |   | Server() DatabaseError out of memory
./ts3server_startscript.sh status
No server running (ts3server.pid is missing)
ts3@vpsxxx:~/teamspeak3-server_linux-amd64$ ./ts3server_startscript.sh start
Starting the TeamSpeak 3 server
./ts3server_startscript.sh: 68: ./ts3server_startscript.sh: cannot create ts3server.pid: Permission denied
TeamSpeak 3 server started, for details please view the log file
ts3@vpsxxx:~/teamspeak3-server_linux-amd64$ 2014-08-21 17:13:38.423242|CRITICAL|ServerLibPriv |   | Server() DatabaseError out of memory
 

Opublikowano

Może kupiłeś serwer vps po kimś kto wcześniej miał bl na tym adresie ip  poproś o zmianę adresu ip maszyny i powinno działać 

Opublikowano

Po 1 Jeżeli serwer masz na czarnej liście to widocznie przejąłeś kogoś ip, które jest już w bazie na czarnej liście...

Po 2 Ten błąd który masz tam to jest błąd uprawnień, bo pliki uruchomiłeś i wrzuciłeś 1wszy raz z roota a próbujesz do nich uzyskać dostęp jako użytkownik "ts3" więc najlepiej z roota wykonaj komendę "chown -R ts3:ts3 /home/ts3/teamspeak3-server_linux-amd64"

Opublikowano

Po 1 Jeżeli serwer masz na czarnej liście to widocznie przejąłeś kogoś ip, które jest już w bazie na czarnej liście...

Po 2 Ten błąd który masz tam to jest błąd uprawnień, bo pliki uruchomiłeś i wrzuciłeś 1wszy raz z roota a próbujesz do nich uzyskać dostęp jako użytkownik "ts3" więc najlepiej z roota wykonaj komendę "chown -R ts3:ts3 /home/ts3/teamspeak3-server_linux-amd64"

Nic po tej komencie się nie dzieje.

PS.jutro jak będzie biuro obsługi otwarte to zadzwonie i powiem by zmienili IP.

 

A takie pytanie.Jak wykasować wszystko czyli pliki i to co zacząłem robić.Jest jakaś komenda?

Opublikowano

Nic po tej komencie się nie dzieje.

PS.jutro jak będzie biuro obsługi otwarte to zadzwonie i powiem by zmienili IP.

 

A takie pytanie.Jak wykasować wszystko czyli pliki i to co zacząłem robić.Jest jakaś komenda?

komenda to rm lub rmdir

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...