Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CO mam tam wpisać ? pls pomóżcie !


KacPellos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiecie co ? Wy nigdy nie pomożecie tylko będziecie gadać jak zwykle nie na temat.

 

Bo nikt na Ciebie czasu nie chce tracić. A po za tym się w porę obudziłeś z tym ub, rok po banie. Na unbana nawet nie masz co liczyć. Tak to jest, jak nawet prebuy wszystkich broni nie pomaga w graniu.

 

Serio? Myślisz, że jak ich poprosisz to Cię odbanują?

"05.09.2013 20:50 It's a data of ban. That day I testing a Deagle 50 rate of fire. I don't like cheating, this is no fair to other player's but I try. I very much regrets for that. Please, unban me, I will never do that again."

 

0md2yZl.jpg

Opublikowano

Dalej nie ogarniam

Dałem link do tematu z battleloga. Możesz się odwoływać, ale t4g nigdy cię nie odbanuje za apel, w którym piszesz,że nigdy nie będziesz hackowal. Jeśli umowa nie ma mocy prawnej, to nic z tego.

                           

Opublikowano

Napisałem do t4g ale oni mi pisza ze to pbbans ale jestem na blackliście

I naprawdę nie wiem co tam wpisać tam było po angielsku a ja nie ogarniam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...