Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Katarina, The Sinister Blade Ustawienia pod shiftem + porady od was


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, możecie mi napisać jakie są najlepsze ustawienia pod katarine na skrypcie The sinister blade?

 

Moje wymagania:

a) Bez exploitów

b ) żeby można było zrobić coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=MB5nflOlt-M - czyli sama skacze po przeciwnikach kiedy death lotus kogoś zabije to ona skacze na następnego przeciwnika

c) żeby sama mi sie nie wpier... w 5 przeciwników kiedy nie chcę (killsteal)

 

 

Co mieć on, a co off? Jak żyć? Jak grać? 

 

 

Moje staty z Katarina Sinister blade: http://scr.hu/1tlg/4pbtt

 

(gram normale bo lvluje konto dopiero) 

 

 

Moje staty z Katarina Combo: http://scr.hu/1tlg/yawfv

 
 
Jak widać chyba nie do końca umiem korzystać z tego skryptu.
Opublikowano

Trzymasz spacje w teamfightach, wchodzi penta, tyle.

 

Build: DFG, Rabadon, Void Staff, Buty, Zhonya, jak wiesz, że się nafeedujesz to Mejai, a jak nie to Rylai

Opublikowano

 

Siema, możecie mi napisać jakie są najlepsze ustawienia pod katarine na skrypcie The sinister blade?

 

Moje wymagania:

a) Bez exploitów

b ) żeby można było zrobić coś takiego https://www.youtube.com/watch?v=MB5nflOlt-M - czyli sama skacze po przeciwnikach kiedy death lotus kogoś zabije to ona skacze na następnego przeciwnika

c) żeby sama mi sie nie wpier... w 5 przeciwników kiedy nie chcę (killsteal)

 

 

Co mieć on, a co off? Jak żyć? Jak grać? 

 

 

Moje staty z Katarina Sinister blade: http://scr.hu/1tlg/4pbtt

 

(gram normale bo lvluje konto dopiero) 

 

 

Moje staty z Katarina Combo: http://scr.hu/1tlg/yawfv

 
 
Jak widać chyba nie do końca umiem korzystać z tego skryptu.

 

Powodzenia , jedna penta na instant E i lecisz z permem . Jeśli cię ktoś nagra oczywiście :)

Opublikowano

Trzymasz spacje w teamfightach, wchodzi penta, tyle.

 

Build: DFG, Rabadon, Void Staff, Buty, Zhonya, jak wiesz, że się nafeedujesz to Mejai, a jak nie to Rylai

 

 

 

Właśnie nie do końca... Już wykminiłem jak grać, Ustawienia mieć bez KS a jak złapie feeda mocnego to włączam autoks i sie wpierdzielam sam w 3-5 przeciwników.

Build robie właśnie taki jak napisałeś nawet jest na screenach ;d

 

 

 

Wyłącz farmienie z Q bo rzuca z pleców. ^_^

 

Farmienie i orbwalking mam zawsze wyłączone :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...