Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Nestium #6 - Pandą przez Wyspe Pojedynków - Całkiem Nowa Mapa (PvP).


Arkadioush

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pffffffffffffffffffffffffffffffff.......................

 

Chcieliście zabłyszczeć a z tej mapy wyszedł Wam jakiś szit

 

Gdybym miał oceniać mape w skali 1-10

dałbym 2

40922277020460886480.jpg

Opublikowano

Wypad hejterze chyba sie nie znasz na mapach i ktos ci placi za to hejtowanie ;)

Mapa jest epicka ;0


Czekamy na :


CtV.png


 



Nestium | Nick: SwerdenSG | Królestwo: Jinno | Gildia: SG | Poziom: 1+ |

Opublikowano

Mapka nawet niczego sobie, jednak aby odbywały się na niej konkursy PVP do wyspy będącej na środku doprowadzicie most.To jedyne miejsce na tej mapce gdzie można pojedynkować się.

Opublikowano

Mapka nawet niczego sobie, jednak aby odbywały się na niej konkursy PVP do wyspy będącej na środku doprowadzicie most.To jedyne miejsce na tej mapce gdzie można pojedynkować się.

Nie właśnie chodzi o konkursy PvP gdzie to my będziemy graczy teleportować na środek

Opublikowano

Ładna mapka :)

Idź spamić gdzie indziej. 

 

 

 

Mapka jest epicka ?

Przecież ona jest pusta, za pusta.

Za pomysł z nową mapką dam oczywiście plus :)

Powodzenia.

Inteligencją to ty się nie popisałeś... 

Biorąc pod uwagę jaka ta mapa jest mała oraz ilość graczy będących na niej, celowo zostało dodane tak mało obiektów, a tylko po to, aby nie było spamu, że są lagi. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mapa nie ma być potężna ma być przyjemna dla oka podczas gry. 

Gdyby miała być potężna zmienił w niej wszystko po nowe tekstury aż do modeli z innych gier, których nie mam zamiaru nigdy używać.

To nadal jest metin :) Spokojnie ja sam nie lubie jak ktoś na siłe kradnie modele z innych gier by zmienić cudowny i przejrzysty klimat metina.

I na pewno w tym kierunku nie ide.

Pozdrawiam.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...