Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SpeedFan CPU 130 stopni ?!


domin3p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, tak jak w temacie speedfan pokazuję mi tyle stopni na procku gdy w obudowie jest lodówka i w biosie pokazuje 30 stopni ? Co jest nie tak?post-398709-0-59068100-1408550963_thumb.png

Opublikowano

Gdyby procek miał naprawdę tyle stopni to by się chyba wyłączył, na początek sprawdź inny programem np. Speccy

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
Opublikowano

Sciągnij HWMonitor i daj zdjęcie z niego

Ps: tapeta BF4 pewnie grasz bf4 Ile na tym sprzęcie masz FPS ;D ?

Opublikowano

@ConsearP Patrz do sygnatury (jego a nie mojej ;) )

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

SpeedFan jest mniej precyzyjny niż wróżbita Maciej przy niektórych nowych płytach ;)

 

Ściągnij HWMonitor tak jak wyżej polecali i tam sprawdź temperatury.

 

Robiłeś coś przy chłodzeniu? 

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Sciągnij HWMonitor i daj zdjęcie z niego

 

Ps: tapeta BF4 pewnie grasz bf4 Ile na tym sprzęcie masz FPS ;D ?

 

 80 na ultra :D.

 

@Edit

 

Zaraz wrzucam ss z programów. Przy chłodzeniu nic nie robiłem, cpu cały czas stoi przy 130 stopniach ;d. Po kilku godzinach na bf3 multi grafika zagrzała się do ~60 stopni ale po wyłączeniu gry zeszło do 32. Ale procek cały czas w miejscu ;d. No to chyba wina programu była a nawet na pewno ^_^. Od początku myślałem że to fake, bo w obudowie jest wichura i tam nic prawa nie ma się grzać ;d ale wolałem się upewnić na forum :P.

 

 

post-398709-0-61529600-1408569911_thumb.png

post-398709-0-31217800-1408569928_thumb.png

post-398709-0-53134400-1408569934_thumb.png

 

 

Opublikowano

No widać maxymalnie miałeś 50 stopni 

Ps: ile ten zestawik cie kosztował ? Ja na tych testach tera 1 raz wbiłem do bf4 xD komp co ma 10 lat 32 fps ale oczywiście spadki 7-12 to wiadome ale nie spodziewałem sie tego ze w ogóle BF4 na moim kompie tak z 30 fps ale i tak nie da sie tu na tym kompie grać.

Opublikowano
Opublikowano

Ciekawe ciekawieee HMM........ 80fps na ultra przy tej grafce nice ja tam sie męcze jak najlepszą GIGABYTE GTX 770 4GB juz nie biore 2GB bo im wiecej tym lepiej a ty 2GB i tyle nice :D

Opublikowano

4gb się chyba nie opłaca :P. Bo to pod dwa monitory żeby grać w full hd, a pod jeden to spokojnie 2gb styknie.

Opublikowano

Chyba? Na maxa się nie opłaca. Nawet do dwóch monitorów. Za podobną cenę jest R9 290. Nie dość że sporo wydajniejszy to jeszcze też ma 4GB pamięci. A jak ktoś woli NV to niech sobie na zielono przemaluje  B)

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

Ja będę miał 2 monitory ale 1 do tego starego kompa co teraz jestem a drugi do nowego. Ale asus readon r9 290 ladna ogołem jest ;) 512 bitów 

Opublikowano

Temat jak widzę jest już rozwiązany, a wypowiedzi co poniektórych zbyt mocno zbiegają z toru.

Podyskutować możecie sobie na PW, a tymczasem temat zamykam w celu uniknięcia nadawania kolejnych warnów. ;)

436951440626370320491.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...