Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DiHard


mat_men

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 DiHard 


DiHard jest to serwer tworzony z pasją z prawie roczną historią.Z każdym dniem staramy się poprawić rozgrywkę na serwerze. Wzorujemy się od najlepszych, a swój czas poświęcamy graczom.Dążymy do tego by serwer mógł stale się rozwijać i być bardziej przyjazny dla gracza. 


 


Ip serwera: DiHard.pl


PvP: Tak


WhiteList: Nie


Moby: Tak


Lagi: 0


Ts3: DiHard.pl


Nether: On


Sloty: 1000


 


 Drop 


Diament - 7.5 %

Szmaragd - 5.0 %

Proch - 4.5 %

Villager - 2.5 %

Slime - 2.5 %

Złoto - 9.5 %

Żelazo - 4.5 %

Węgiel - 4.5 %

Redstone - 2 %

Lapis - 5.7 %

 


Perła - 2.2 %

Opublikowano

Zrypany serwer spytałem kto lubi serwery na modach i dostałem bana. A gdy zapytałem admina na skype za co ban to odpowiedział tak:

 

http://screenshooter.net/100097885/uuyusxj

 

Jak coś ten Mati to [Właściciel]man-men za takiego właściciela to ja dziękuje i odradzam gry na serwerze gracze klną wyzywają się a admin nic z tym nie raczy zrobić.

 

I teraz admin takie coś do mnie na skype:

 

http://screenshooter.net/100097885/afxhxto

| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 | 550 | 600 | 650 | 700 | 750 | 800 | 850 | 900 | 950 | 1000 |


 


Serwer Na Modach



http://www.mpcforum.pl/topic/1409866-highmod-serwer-na-modach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

żałosny server ukradli całego spawna i pomysły z xfasta... administracja to dzieciarnia banują jak ktoś napiszę prawdę o ich serverze ciągle widać jak wbija administracja na xfasta do nas i reklamuje się żałosne Nie polecam tego servera :)

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

@up Jeszcze wiecej griefow DiHarda! // @up Edituj ten post bo ci darna za offtopic dadza :)

@AntyWarn:

Nie polecam serwera, administracja to dzieciarnia ktora nie umie zabezpieczyc serwera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...