Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TherWorld Tekkit Classic!


MFGPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1172757-0-48472000-1408534108.png
Jesteśmy stabilnym serwerem, oferujemy Wam miłą rozgrywkę na modyfikacjach z paczki Tekkit Classic!
Krótko o serwerze:
- Jest to, jak już pewnie wam wiadomo serwer Tekkit Classic.
- Serwer wystaruje z 25 slotami, jeśli serwer będzie się cieszył waszym zainteresowaniem oczywiście powiększymy.
- 2 Właścicieli + moderator w przyszłości gwarantuje kontakt i pomoc prawie 24/7!

- Administracja jest doświadczona w tworzeniu serwerów, założyciel posiadał ich bardzo dużo

 

post-1172757-0-70548500-1408534107_thumb.png

 

Nasze forum: http://therworld.enjin.com/

Nie masz premium a też chciałbyś zagrać? Nie ma problemu! Pobierz launcher z tej strony: http://tinyurl.com/launchernonpremium

 

Fotka Spawnu:

post-1172757-0-47570200-1408534301_thumb.png

100/200/300/400/500/600/700/800/900/1000

Opublikowano

Serwer jak najbardziej polecam!
Doświadczona i miła administracja, bardzo ładny spawn i przede wszystkim brak lagów powoduje, że rozgrywka jest bardzo przyjemna.
Nie ma na co narzekać. ;)
 

Opublikowano

Już ściągam launcher i wbijam z kolegą ) :)

 

 

A takie pytanie czy będą jakiegoś rodzaju działki czy nawet LogBlock?

Zapraszam na mój serwer 1.7.x: mc.turbogroszek.pl


Wejdź, nie pożałujesz :)

Opublikowano

Cały czas mam Communication error / Outdated Server, co jest wbić nie moge..

Zapraszam na mój serwer 1.7.x: mc.turbogroszek.pl


Wejdź, nie pożałujesz :)

Opublikowano

Dziwne właściciel miał serwerów wiele to ciekawe czemu poupadały?

Nie byłem dobry w reklamach :/

100/200/300/400/500/600/700/800/900/1000

Opublikowano

Wlasciciel posiada jeszcze jeden serwer survival ktory trzyma sie dosc dobrze.

 

Co do bledu z polaczeniem czy w launcherze po lewej wybrales Tekkit Classic?

Opublikowano

Nie polecam serwera ! Pomogłem im w jedym, ale mogłem im nie pomagać !!! Moderator mnie dedał za to, że wziołem /kit Start ... Moderator ma max 12 lat i myśli, że może wszystko nigdy nie zagram już tutaj... Chyba, że tego moderatora wywalą on ulega graczą i daje ITEMY !

Opublikowano

Dziękuje za negatywną opinie, każda opinia jest dobra. Serwer bedzie zresetowana nowa dopracowana paczka pluginow. Zostaje przy Tekkit Classic lecz dopracujemy pluginy i inne. Uleglismy presji uzytkownikow przez co serwer wystartowal z duza iloscia bugow. Nowa Edycja najprawdopodobniej wystartuje w niedziele.

 

Nie polecam wchodzic na serwer do niedzieli bo rozne rzeczy sie dzieja :D

Opublikowano

Nie polecam, administracja poleciała w c***a... zrobiłem im całą paczkę a oni mnie z ekipy wyjebali... pozdrawiam i nie polecam D (ufo)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...