Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję client mastera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, poszukuję client mastera, nie musi być specjalnie dobry* w tym co robi, byle by prostsze zadania wykonywał w miarę szybki** sposób.
Sam się uczę i z kolegą rozpoczynam tworzenie serwera easy/medium. Potrafię robić różne rzeczy po stronie serwera + aktualnie uczę się pisać questy.
Co do clienta chodzi mi o osobę, która umie np. Zmienić układ logowania albo dodać zapisywanie loginu/hasła czy odnośników do strony bez pomocy tutoriali. Do tej pory zrobiłem tylko tyle że postawiłem serwer no-hamachi i ogarnąłem parę bugów + poprawki w game, więc czeka nas sporo roboty :)
 
Aktualnie jestem przy tworzeniu planów co do serwera, robię listę rzeczy, które chcę dodać od początku do końca.
 
 
Kontakt: PW na forum.
 

Mam 18 lat, jestem ogarnięty, więc od osoby chętnej (o ile w ogóle taka się znajdzie) też oczekuję dojrzałego zachowania.


 
- Wszyscy się uczymy, robiąc serwer w ekipie stawiamy na to, że chcemy się też czegoś nauczyć.
** - Oczywiście przy tym punkcie sprawa jest do obgadania, ile czasu możesz poświęcić. Ponieważ każdy jest człowiekiem i ma rodzinę, przyjaciół, pracę czy szkołę.

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...