Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[14] Serie A 4-4-2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

964851408369793649038.png


114631408370980649038.png


 


 


937011408369783649038.png


 


156901410380082649038.png


430871408470058649038.png


 


 


827921408469650649038.png


289601408469464649038.png


BR - Handanovic uznawany za najlepszego bramkarza w Seria A.


193cm wzrostu i refleks równy 88 mówią za siebie.


 


169711408469464649038.png


PO - Maicon nie jest szybki jak na bocznego obrońcę, ale za to bardzo kreatywny.


Wystarczy zwrócić uwagę. na jego podania, strzały oraz drybling.


PŚO - wolniejszy od Chiellieniego, ale w obronie jeszcze bardziej skuteczny.


W połączeniu z obrońcą Juventusu tworzy dwójkę bardzo dobrych stoperów.


LŚO -  odpowiednia szybkość, spore umiejętności obronne i główki pozwalają mu na odebranie piłki każdemu.


Mimo swojego przeciętnego wzrostu daje radę przy wrzutkach z rogów boiska, a także rzutów wolnych.


LO - najwyższe umiejętności obronne spośród wszystkich obrońców w Seria A.


Ta umiejętności w połączeniu z podaniami i dryblingiem czyni go idealnym obrońcą.


 


596191408469464649038.png


PP - typowy boczny pomocnik przeznaczony do rajdów pod pole karnego przeciwnika i dograń na napastników.


 Drybling w połączeniu z szybkością pozwala na bardzo wiele.


ŚP - dwóch klasycznych pomocników ze zbliżonymi do siebie statystykami.


Hernanes i Guarin to typowi zawodnicy przeznaczeni do strzałów z dystansu.


Oprócz tego potrafią podawać i mijać rywali.


Zdolni są również do gry w obronie.


Dobry zmiennikami dla nich są Vidal i Pogba, którzy mają zbliżone statystyki.


Z meczu na mecz można zmieniać daną dwójkę pomocników na inną.


LP - Stephan El Shharawy cofnięty z lewego skrzydła na lewą pomoc.


Można nim grać podobnie jak Cuadrado, jednak Włoch potrafi także uderzyć z dystansu.


 


693481408469464649038.png


PN -  bardzo kreatywnym napastnik. Oprócz wykańczania akcji znakomicie radzi sobie w roli rozgrywającego.


Z każdej sytuacji potrafi zdobyć bramkę.


LN - Mario Balotelli znakomicie gra głową i przepycha rywali.


Potrafi też strzelać z dystansu.


Recenzja zawodnika: http://www.mpcforum.pl/topic/1265376-3-mario-balotelli/


 


 


137551408522217649038.png


 


586131408725184649038.png


 


 


636451494245979649038.gif

Opublikowano

E tam Ibarbo i do przodu ;D (choć nim nie grałem)

 

Tak Ibarbo + Balotelli, ale nie budowałem składu z graczami OP xD

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Mam bardzo podobny skład tylko na napadzie iMOTM Higuain z Di Natale ale to się często zmienia. Myślę że Armero bardziej się nadaje na LO ale Cole też spoko <3

 4043121350.png

Opublikowano

Candreva iMotm na PP, IF Cuadrado na LP. Moim zdaniem lepiej by to wyszło;) Chociaż jak kto woli

 

Składy buduje ze zwykłych zawodników.

Specjalnych nie umieszczamy, a ulepszanie jest przykładowe.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Mi tu brakuje Konko, De Rossi-ego czy jednego z lepszych obrońców Ogbonn-y. Polecam SerieA tania liga oferująca wielu klasowych zawodników.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Buffon lepszy (wg. mnie)

Ja za to preferuję Handanovica, mi naprawdę dobrze bronił.

Jakoś głową wybijał itd. xD

 

Btw. ja bym grał Gomezem xD

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Mi tu brakuje Konko, De Rossi-ego czy jednego z lepszych obrońców Ogbonn-y. Polecam SerieA tania liga oferująca wielu klasowych zawodników.

 

De Rossi - pomocnik defensywny.

Ogbonna - brak żadnych umiejętności obronnych oprócz szybkości.

Konko można tam wstawić, ale Maicon jest silniejszy.

 

 

Buffon lepszy (wg. mnie)

 

Handanovic - wyższy i lepszy refleks.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

De Rossi - pomocnik defensywny.

Ogbonna - brak żadnych umiejętności obronnych oprócz szybkości.

Konko można tam wstawić, ale Maicon jest silniejszy.

De Rossi okey to śpd :)

Ogbonna tylko prędkość ?

Porównajmy tych defensorów. Jak wiemy większość osób gra na główki, więc potrzebujemy silnego wysokiego i szybkiego obrońcy.

Benatia - 73 pace 82 siła 78 skoczność 1,88cm wzrostu

Ogbonna- 77 pace  85siła 87 skoczność 1,89 cm wzrostu

Chiellini 77 pace 86 siła 90 skoczność 1,86 cm wzrostu.

Więc raczej najsłabiej wypada Benatia :).

Co do Konko:

-Siły ma mniej o 5 pkt

-Ma lepsze pracowitości

-Sporo szybszy

-Lepszy drybling

Reszta cech na remis więc 3-1 :)

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

De Rossi okey to śpd :)

Ogbonna tylko prędkość ?

Porównajmy tych defensorów. Jak wiemy większość osób gra na główki, więc potrzebujemy silnego wysokiego i szybkiego obrońcy.

Benatia - 73 pace 82 siła 78 skoczność 1,88cm wzrostu

Ogbonna- 77 pace  85siła 87 skoczność 1,89 cm wzrostu

Chiellini 77 pace 86 siła 90 skoczność 1,86 cm wzrostu.

Więc raczej najsłabiej wypada Benatia :).

Co do Konko:

-Siły ma mniej o 5 pkt

-Ma lepsze pracowitości

-Sporo szybszy

-Lepszy drybling

Reszta cech na remis więc 3-1 :)

 

Do Konko już pisałem, że nic nie mam.

W przypadku Ogbonny chodziło mi o same umiejętności obronne.

Oceny w obronie: Benatia 88 > Ogbonna 83, a głównie to się liczy.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Do Konko już pisałem, że nic nie mam.

W przypadku Ogbonny chodziło mi o same umiejętności obronne.

Oceny w obronie: Benatia 88 > Ogbonna 83, a głównie to się liczy.

Ja bym powiedział, że siła + pace się bardziej liczy ale każdy ma swoje zdanie.

Brak mi jeszcze króla Pirlo ale to z sentymentu :D .

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Ja bym powiedział, że siła + pace się bardziej liczy ale każdy ma swoje zdanie.

Brak mi jeszcze króla Pirlo ale to z sentymentu :D .

 

Benatia siłę ma akurat.

Ja zawsze patrze na standing i sliding tackle, a w tym Benatia przeważa.

Grać wślizgiem i ustawiać się w obronie też musi.

Ogbonna tyko tyle, że szybszy i wyższy o ten 1 cm

I jeszcze lepsze wyskoki, ale za to główek mniej.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Skład solidny, brakuje mi tu tylko Abate i Armero(lb)

 

Są szybcy jak na typowych bocznych obrońców, ale ta dwójka, którą dałem na wyższe umiejętności obronne.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Skład ogl. fajny i dobrze zgrany lecz ja nigdy nie potrafiłem grać włochami ;x

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...