Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co lepsze - złoty czy diamentowy miecz?


dawidex335

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo skoro zloty kilof od diamentowego kopie szybciej to jaki miecz ma wiekszy

/color damage zloty czy diamentowy?

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Opublikowano

Co z tego, że szybciej kopie jak nie można nim wykoptwać większości rud takich jak lapiz czy diament. No i ma tylko 50 użyć, a diamentowy 1500 -_-

POMOGŁEM? DAJ LAJKA!

Opublikowano

Diamentowy.

Ale jeśli ulepszysz złoty kilof na wydajność 4, to masakrycznie szybki :D

Oczekujesz ode mnie odpowiedzi? Wpisz: @rob99ert w poście, a się odezwę.

 

 

281sztz.jpg

Opublikowano

To chyba oczywiste, że diamentowy (no, ale patrząc na ten temat...). :P

Opublikowano

Diamentowy miecz jest lepszy od zlotego

Zloty - 4 dmg - 2 serca

diamentowy - 7 dmg - 3,5 serca

Zloty mieczszybko sie skonczy (okolo 50 uzyc, diamentowy okolo 1500 uzyc)

Jezeli chcesz, abym odpowiedzial na Twoj post to napisz @mrMIXKRIPL

Tu nic nie ma, nawet kropki


graphic.png

Opublikowano

ech... trzeba być noobem by nie wiedzieć że diaxowy miecz zadaje więcej obażeń

To, że nie gra w tą grę długo to znaczy, ze jest nooobem ?

Sorry, ale to jest z twojej strony beznadziejne a z jego strony bardzo obraźliwe..

Może nie wiedział a forum jest od tego żeby się dowiedzieć.

Opublikowano

Jprd czy glupsze pytanie nie moglo sie pojawic

Ps. Dajmond sford lepsxy

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Diaxowy zadaje 7dmg a zloty jezeli sie nie myle 4 wiec ci odpowiedzialem.

d5ea2ef187c3cf6c.png


Fan Realu


Posiadam kanał na youtube wraz z kolega


Gram w Minecrafta , League of Legends , Call of Duty 4.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...