Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dodanie działania do buttona po naciśnięciu.


vPaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemq.

Od 3h bawię się w AutoIT, język wydaję się dosyć prosty, lecz nie umiem zrobić pewnej rzeczy.

chciałbym dodać działanie do buttona, tzn: po kliknięciu na button, wykonuje się dane działanie

ss: gui

8277214084739231125719.jpg

 

chciałbym aby np po kliknięciu na fishbot taki kod się odpalał (przykładowo)

 

While 1

      Send("[3]")

      Sleep(1500)

      Send("[4]")

      Sleep(3000)

WEnd

 

kod gui:

 

#include <ButtonConstants.au3>

#include <GUIConstantsEx.au3>
#include <StaticConstants.au3>
#include <WindowsConstants.au3>
#Region ### START Koda GUI section ### Form=
$Form2 = GUICreate("RM2CHEAT", 368, 196, 320, 253, BitOR($WS_MAXIMIZEBOX,$WS_MINIMIZEBOX,$WS_SIZEBOX,$WS_THICKFRAME,$WS_SYSMENU,$WS_CAPTION,$WS_OVERLAPPEDWINDOW,$WS_TILEDWINDOW,$WS_POPUP,$WS_POPUPWINDOW,$WS_GROUP,$WS_TABSTOP,$WS_BORDER,$WS_CLIPSIBLINGS))
GUISetIcon("D:\004.ico")
$GroupBox1 = GUICtrlCreateGroup("", 8, 1, 353, 185)
$Label1 = GUICtrlCreateLabel("Bot autorstwa vPaN, możesz znaleźć go na MPCforum.pl", 48, 168, 272, 17)
$ExpBot = GUICtrlCreateButton("ExpBot", 40, 32, 129, 49, $WS_GROUP)
GUICtrlSetFont(-1, 14, 400, 0, "MS Sans Serif")
$Button1 = GUICtrlCreateButton("AutoPotions", 192, 32, 129, 49, $WS_GROUP)
GUICtrlSetFont(-1, 14, 400, 0, "MS Sans Serif")
$Button2 = GUICtrlCreateButton("PickUP", 40, 104, 129, 49, $WS_GROUP)
GUICtrlSetFont(-1, 14, 400, 0, "MS Sans Serif")
$Button3 = GUICtrlCreateButton("FishBot", 192, 104, 129, 49, $WS_GROUP)
GUICtrlSetFont(-1, 14, 400, 0, "MS Sans Serif")
$Label2 = GUICtrlCreateLabel("Kliknij na przycisk, aby włączyć wybranego bota", 72, 8, 232, 17)
GUICtrlCreateGroup("", -99, -99, 1, 1)
GUISetState(@SW_SHOW)
#EndRegion ### END Koda GUI section ###
$ostrzezenie = MsgBox(0, "RM2CHEAT", "Bot może działać nieprawidłowo, wersja amatorska ;)")
 
While 1
$nMsg = GUIGetMsg()
Switch $nMsg
Case $GUI_EVENT_CLOSE
Exit
 
EndSwitch
WEnd

 

i jeszcze jedno pytanko. 

Wiecie jaki kod jest na auto podnoszenie przedmiotów?

mi coś nie wychodzi ;/

 

                                                                                                            Z góry dzięki za pomoc ;)

by Neosieł

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/191882-tut-ultimate-gui-tutorial-by-4ggr35510n/

dział GuiOnEventMode

 

lub GuiGetMsg (wszystko w helpie)

 

GuiGetMsg jest lepszy jeśli chcesz mieć dużo kontrolek, które wykonują coś co można zawszeć w jednej funkcji.

Pierwsza opcja jeśli każda kontrolka robi coś co można logicznie rozdzielić.

Opublikowano

 

While 1
    $nMsg = GUIGetMsg()
    Switch $nMsg
        Case $GUI_EVENT_CLOSE
        Case $Button1
            Funkcja1()
        Case $Button2
            Funkcja2()
            Exit

    EndSwitch
WEnd

 

Najprostszy sposób.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano
While 1
    $nMsg = GUIGetMsg()
    Switch $nMsg
        Case $GUI_EVENT_CLOSE
        Case $Button1
            Funkcja1()
        Case $Button2
            Funkcja2()
            Exit

    EndSwitch
WEnd

Najprostszy sposób.

 

 

A patrz, jest jeszcze prostszy.

While 1
    Switch GUIGetMsg()
        Case -3
            Exit
        Case $Button1
            Funkcja1()
        Case $Button2
            Funkcja2()
            Exit

    EndSwitch
WEnd
Opublikowano

 

A patrz, jest jeszcze prostszy.

While 1
    Switch GUIGetMsg()
        Case -3
            Exit
        Case $Button1
            Funkcja1()
        Case $Button2
            Funkcja2()
            Exit

    EndSwitch
WEnd

W jaki sposob on jest niby prostszy?

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...