Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomóżcie z wybraniem stylu gry dla moich zawodników!


Bum3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

1. Jakie style gry dać poszczególnym zawodnikom (formacja 4-1-2-1-2) 

2. Dobrą mam formację? 

3. Jaka była by najlepsza (formacja) dla tego składu - (Di Maria ma PS, Benzema i Bale N) 

 

Zawodnicy: 

BR: Valdes,

OBROŃCY: Jordi Alba, Pique, Ramos, Dani Alves,

 

ŚPO: Modrić, 

ŚPD: Fabregas, 

ŚP: Di Maria, Sergio Busquets, 

NAPASTNICY: Bale, Benzema

Opublikowano

Valdes- Rękawica

Alba-Mocarz

Pique- Kotwica

Ramos- Kotwica

Alves- Mocarz

Modrić- Mocarz

Fabregas- Mocarz

Di Maria- Egzekutor

Busquets- Mocarz

Bale- Myśliwy

Benzema- Kończący

Trochę dziwni zawodnicy jak na 4-1-2-1-2 ;3

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Valdes- Rękawica

Alba-Mocarz

Pique- Kotwica

Ramos- Kotwica

Alves- Mocarz

Modrić- Mocarz

Fabregas- Mocarz

Di Maria- Egzekutor

Busquets- Mocarz

Bale- Myśliwy

Benzema- Kończący

Trochę dziwni zawodnicy jak na 4-1-2-1-2 ;3

 

No właśnie jestem "amatorem" 

Mógłbyś mi doradzić jaką formację na tych zawodników i gdzie którego "ustawić" ? Di Maria ma PS, Benzema i Bale N, 

Opublikowano

Następnym razem skorzystaj ze wzoru:

 

Część gry (FIFA 13/14/World):
Link do składu/zdjęcie z gry:
Platforma: 
Maksymalna, ostateczna cena nowego składu:
Formacja(Ta sama/Inna, jeśli tak to jaka):
Ulepszony skład może być hybrydą(Tak/Nie):
Gracze do wymiany w składzie(Dowolni/Nazwy piłkarzy): 
Czego oczekuję:

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

No właśnie jestem "amatorem" 

Mógłbyś mi doradzić jaką formację na tych zawodników i gdzie którego "ustawić" ? Di Maria ma PS, Benzema i Bale N, 

Griezman LS

Isco ŚPO

Song ŚPD

i Pique zamień na Pepe

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...