Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W Korei Południowej Coca Cola wypuściła specjalne butelki z League of Legends!


Gość likeroys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piłbym

Fajnie jakby za 10 takich kodów z pod nakrętek jakiś skinik był hehe

Np. Złoty Alistar :D

 

Fajna sprawa (już sobie wyobrażam jakby wyglądały puszki z wszystkimi Championami ustawione na półce)

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

 

Fajna sprawa (już sobie wyobrażam jakby wyglądały puszki z wszystkimi Championami ustawione na półce)

 

Coś takiego pewnie xD

 

Here+s+a+tip.+With+a+spear+behind+it.+An

Opublikowano

Dobry pomysł było by wprowadzenie takiego czegoś u nas :P Coś jak z tymi Piłkami za 20 kodów to tu np. 20 kodów i 840RP lub inaczej :P

Opublikowano

Fajna sprawa, ale Riot jest zbyt płytkie i zbyt pazerne na pieniążki, więc za głupie kody im się nie opłacałoby nawet dać 1 RP bo to już ogromny wydatek przecież. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Fajnie to wygłada, moze kiedys tak bedzie u nas choc w to watpie ;d

 

Nie, nie będzie. W Korei e-sport jest traktowany tak jak u nas rozgrywki reprezentacji Polski.

 

Fajny pomysl :3 u nas pewnie za 20 lat to bedzie ale co zrobisz.

 

Za 20 lat to nikt nie będzie pamiętał że był taki syf jak LoL patrząc jak szybko rozwijają się gry komputerowe.

Opublikowano

Nie, nie będzie. W Korei e-sport jest traktowany tak jak u nas rozgrywki reprezentacji Polski.

 

 

Za 20 lat to nikt nie będzie pamiętał że był taki syf jak LoL patrząc jak szybko rozwijają się gry komputerowe.

A ty pamiętasz CS 1.6 z 2004r . To 10 lat.

Hejo

Opublikowano

Te a to cola w koreii to kimuś zabronił xD

 

Fajne te butelki ale cole to dzieci piją xD jak by prawdziwy napój bogów był to co innego xD

Opublikowano

Typie ty to masz pomysły

 

 

@topic piłbym  15 nakretek = skin :D

Typie to do swoich kolegów możesz mówić.

 

 

@TopSon

 

Super wygląda chodź puszki mogłyby być całe w motywie lol'a a nie tylko sama postać.

A te rozwiązanie z kodami też dobre przykładowo za te 10 kodów losowy skin.

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...