Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własny server hamaczi i błąd połączenia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewien problem, Posiadam pliki serverowe z 2010r tak jak i clienta, oczywiście już przerobionego pod swojego priva. Odpalam pliki serverowe w virtual boxie, robie wszystko prawidłowo. port mapy mam odpalone tak jak i hamachi. Bez problemów moge się połączyć z navicatem, tak jak i filezillą. ale jeśli chodzi o połączenie się z clientem cały czas mam błąd logowania  jednak  ch1 niby działa. w czym może byc problem ?

Opublikowano

W port mapie masz z normalną końcówką czy z końcówką .100 ?

w vb w sysinstall na pewno dobrze wszystko skonfigurowałeś ?

Jakie pliki ?

Launcher na hamachi masz ?

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Witam mam pewien problem, Posiadam pliki serverowe z 2010r tak jak i clienta, oczywiście już przerobionego pod swojego priva. Odpalam pliki serverowe w virtual boxie, robie wszystko prawidłowo. port mapy mam odpalone tak jak i hamachi. Bez problemów moge się połączyć z navicatem, tak jak i filezillą. ale jeśli chodzi o połączenie się z clientem cały czas mam błąd logowania  jednak  ch1 niby działa. w czym może byc problem ?

jakiego klienta używasz w serverinfo.py masz ustawione wszystkie porty z końcem 100? takie same porty jak w maszynie w channelach?

 

W port mapie masz z normalną końcówką czy z końcówką .100 ?

w vb w sysinstall na pewno dobrze wszystko skonfigurowałeś ?

Jakie pliki ?

Launcher na hamachi masz ?

ps: jeśli tylko on chce lognąć to nie musi mieć portmapa odpalonego 

grupa graczy którzy zagrają na starym Metin2Global 2007 https://discord.gg/ygKzJfm

Opublikowano

Ogólnie to tak, w port map mam wszystko z końcówką 100, tak jak i w maszynie. Maszynę ustawiałem zgodnie z tym turialem https://www.youtube.com/watch?v=ONGoAUAgoMI , używam plików serverowych z 2010 roku czystych ( teraz przerobionych pod siebie ) tak samo client z 2010 pl (teraz przerobiony tak samo pod siebie) luncher mam specjalny pod hamachi. A co do IP w serverinfo.py mam z końcówką 100 z hamachi to samo się tyczy maszyny jedno z normalną końcówką drugie z końcówką 100

Opublikowano

Ogólnie to tak, w port map mam wszystko z końcówką 100, tak jak i w maszynie. Maszynę ustawiałem zgodnie z tym turialem https://www.youtube.com/watch?v=ONGoAUAgoMI , używam plików serverowych z 2010 roku czystych ( teraz przerobionych pod siebie ) tak samo client z 2010 pl (teraz przerobiony tak samo pod siebie) luncher mam specjalny pod hamachi. A co do IP w serverinfo.py mam z końcówką 100 z hamachi to samo się tyczy maszyny jedno z normalną końcówką drugie z końcówką 100

a porty takie same masz jak w chennelach w serverinfo.py i kiedy ci przestało to działać?

grupa graczy którzy zagrają na starym Metin2Global 2007 https://discord.gg/ygKzJfm

Opublikowano

tak porty mam takie same, a co to tego kiedy przestało działać to w ogóle nie działa. chciałem wprowadzić server w fazy beta a tu lipa :/

1.może być zły pong w cliencie

2.wpisz w maszynie ps

i zobacz czy masz odpalone db/auth/game

3.ściagnij jakis laucher hamachi i zobacz na nim czy ci działa

grupa graczy którzy zagrają na starym Metin2Global 2007 https://discord.gg/ygKzJfm

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...