Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy muszę pobierać klienta, czy potrzebuję net Framework?


Vide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka otóż chciałem pograć na tym privku http://www.teamhyperion.co/ lecz gdy wrzuciłem launchera do rappelza pl to wyskoczyło takie coś

 

http://zapodaj.net/664981b17d157.png.html

 

 

Musze pobrać Clienta? jeśli tak to którego 2.3Gb czy 1.9Gb.

 

 

3 Pytanie czy do tego jest potrzebny NET Framework? bo mam z nim problem

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1269638-problem-z-netframework/

 

 

 

z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

Na errorze napisane jest że masz juz uruchomioną 1 grę lub gameguarda. Sprawdz w procesach, czy są wyłączone. Dla pewności pobrałbym clienta z ich strony (tego 2.3 GB ) :D

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

pobierz sobie clienta. przynamniej bedziesz mial pewnosc ze bedziesz widzial wszystkie bronie i pety. a tak btw to mam na wymiane tam konto. (na team hyperion) 185 lvl nick absolwent07l top 4 beast master 2 perfekt pp pety eq wiadomo najlepsze + 600b i jakies klekoty warte z 400. ks czyli predkosc zabijania mobow mam chyba najwieksz na serwie takze expi sie mega szybko

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...