Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie lubicie tryby i co chcecie na nich znaleźć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie! Tak jak w temacie mam do was pytanie jaki tryb najbardziej lubicie i co chcecie na nim znalesc?

 

wzor:


Tryb:

Sloty:

Co chcialbym/chcialabym tam znalesc:

 

Przykladowa wiadomosc:

Tryb:Hardcore

Sloty:500

Co chcialbym/chcialabym tam znalesc:Slaby drop zeby to byl "HARDCORE" a nie 2% na zloto..,Fajne Eventy,Mila Administracje

.Brak ItemShopa

.ITD

 

Gość FallingCookie
Opublikowano

Tryb: z czternastoma zębami

Sloty: Od kiedy w trybach są sloty?

Co chciałbym/chciałabym tam znaleźć:

5196614082959511047464.jpg

Opublikowano

witajcie! Tak jak w temacie mam do was pytanie jaki tryb najbardziej lubicie i co chcecie na nim znalesc?

 

wzor:

 

Przykladowa wiadomosc:

Ja tam bym chciał jakiś serwer Minigames, mało takich w polsce tylko taki czysty minigames, sloty około 1000


 

Opublikowano

Jakiś dobry pvp 200 slotów + tak jak kiedyś było, żeby z graczy leciały diaxy i poty expa, jakieś tabliczki z płatnym enchantem na spawnie itp.

Opublikowano

Będę inny i użyję wzoru xD.

 


Tryb: PvP

Sloty: Nie ważne ile, ok. 250 - 400.

Co chcialbym/chcialabym tam znalesc: Dobre pluginy, atmosferę, mapę oraz Administrację.

Opublikowano

 

Tryb: RPG

Sloty: Nie jest to za bardzo ważne, ale chciałbym aby grało tam troszkę osób (100-200)

Co chciałbym tam znaleźć: Chciałbym aby była możliwość tworzenia firmy, zatrudniania pracowników, sprzedawania zdobytych rzeczy do jakiegoś specjalnego miejsca, z specjalnego miejsca można by było kupować sprzedane przez inne firmy rzeczy, z zarobionych pieniędzy można kupować działki (Nie w miejscu przeznaczonym na nie tylko w całym mieście tam gdzie jest pusto i trzeba coś tam wybudować.Nie będę się za bardzo rozpisywał.Chodzi o to, aby było tak jak w realu

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...