Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Hosting na kilka slotów


Muo

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Siemka!

Szukam hostingu, który za niskie pieniądze oferuje usługę bukkit, na 5-10 sl, potrzebuję w miarę dobrego servera do robienia map, używać będę góra 5 pluginów. Proszę o same konkrety z uzasadnieniami. Posty typu "Craftserv najlepszy" będą zgłaszane jako spam. 

 Z góry dziękuję! ;)

1792069e00b756d8gen.png


"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"


"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"


Kliknij mnie!

Opublikowano

Wszystko zależy jakich pluginów będziesz używał, bo jak zamierzasz pracować na Voxelu to żadna z ofert 5-10 slotowych serwerów nie spełni wymagań...

106071453484304291456.jpeg

Uczeń
Opublikowano

@Pitbull ! Voxel trochę mniej, poza tym nie będę oczywiście robił niczego zbyt dużego jedną komendą, a nawet jeżeli będzie niewielkie opóźnienie to będę zadowolony. Ale raczej opierał się będę na World-Edicie, nie wiem czy jest on mniej ramożerny... 

1792069e00b756d8gen.png


"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"


"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"


Kliknij mnie!

Uczeń
Opublikowano

@xDomingox Nie jest u nich tanio... Przyjmując że teraz zamówię server 10 sl, ice to zapłacę 7,50 zł, z kolei jeżeli za miesiąc będę chciał przedłużyć ten server, zapłacę 15 zł... Nie jestem pewien, może znajdzie się coś taniej.

1792069e00b756d8gen.png


"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"


"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"


Kliknij mnie!

Opublikowano

Mimo wszystko, to zależy od wymagań jakich ty potrzebujesz ;). Ja z swojego doświadczenia mogę polecić lvlup.pro, fiberhost.pl, lub enderchest.pl ;).

Ja nie nabijam postów - ja mam dużo do przekazania!

Opublikowano

Osobiscie polecam fiberhost...

 

Niskie ceny, malo lagow...

 

Niestety, ale mimo iz podobno jest 50% taniej, ale nie na wszystkie oferty - i cena 7,50zl za oferte Ice jest juz od bardzo dawna, i zostanie min. 3 miesiace

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Uczeń
Opublikowano

@NietypowyLogin Może i jest to 7,50 zł, ale zapłacić trzeba ponad 17 zł... Co to za przecena? Hosting nie wydaje mi się rzetelny a tylko ktoś bardzo nie mądry (tzw. debil) da się na to nabrać...

1792069e00b756d8gen.png


"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"


"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"


Kliknij mnie!

Opublikowano

@xDomingox Nie jest u nich tanio... Przyjmując że teraz zamówię server 10 sl, ice to zapłacę 7,50 zł, z kolei jeżeli za miesiąc będę chciał przedłużyć ten server, zapłacę 15 zł... Nie jestem pewien, może znajdzie się coś taniej.

 

 

Jakość musi kosztować 1.50zl na 1 slot/155mb to dobra cena :)

bez reklam

Opublikowano

@NietypowyLogin Może i jest to 7,50 zł, ale zapłacić trzeba ponad 17 zł... Co to za przecena? Hosting nie wydaje mi się rzetelny a tylko ktoś bardzo nie mądry (tzw. debil) da się na to nabrać...

 

Mowisz o platnosci SMSami?

Wszedzie placisz wiecej SMSami, i to logiczne... ale platnosc przelewem jest identyczna kwota jak napisane. Po prostu jak wysylasz sms np. 1,23zl to:

23% to vat

 

Z pozostalej zlotowki operator SMS bierze blisko 50% zazwyczaj... 

 

A przy platnosci przelewem, np. 10zl:

 

wszystko idzie prosto do hostingu

 

 

Wiiec czego oczekujesz?

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Uczeń
Opublikowano

@NietypowyLogin proszę cię, nawet nie chce mi się robić przelewu i czekać na zaksięgowanie wpłaty przez przelew. :/

Nie jest to oszukiwanie, tylko stwierdzenie że ludzie, którzy czasem nawet nie mają możliwości (już nie chodzi o ochotę) płacenia przelewem, jest to po prostu zdzierstwo. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Z kolei nie mam obeznania w cenach, długo się tym nie zajmowałem. 

1792069e00b756d8gen.png


"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"


"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"


Kliknij mnie!

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngMuo

 

Tak, ale wszedzie SMSem wiecej zaplacisz, na kazdym hostingu, i to nie jest wina hostingu, bo zawsze zaplacisz min. 1/5 wiecej, bo 23% to VAT. 

 

Dodatkowo operatorzy SMS (obslugujacy SMSy  "Premium" ktorymi placisz, nie zwykle) tez zdziercy i biora 30-50%

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

Hej @1361622928-U485574.pngMuo sprawdź tą ofertę: http://maxcraft.pl/games/42minecraftstarter.html
Przy płatnościach sms zawsze jest tak, że około 50% zabiera z tego operator telekomunikacyjny. To jest zdzierstwo, ale to nie jest wina hostingów. Nie znajdziesz nigdzie hostingu gdzie 100% kwoty z sms wpływa do portfela.
Jak chcesz mieć szybko i bez zdzierstwa to załóż sobie konto w banku albo konto Paypal. Wtedy płacisz od razu, bez czekania i bez 50% prowizji.
 

Maxcraft.pl to możliwość wgrania własnego silnika np forge, najniższe ceny, profesjonalna pomoc już do 10:00 rano!
Mamy 10 lat doświadczenia najniższe ceny, profesjonalny i intuicyjny panel.
Do tego: ochrona przed ddos , aż 31 dni w miesiącu (to 12 dni w roku za darmo) , itemshop w domenie itemshop.pl, najlepsze stawki sms, płatności Paysafecard, hosting www, Dynmapa, konsola serwera w czasie rzeczywistym,

Uczeń
Opublikowano

@mine_master wiem wiem, to nie wina hostingu, chociaż też często się zdarza że hosting pod przykrywką sms'a (za przeproszeniem) rucha cię w d*** i dodaje swoje 20% dodatkowe... Najprawdopodobniej zamówię na ovh.

1792069e00b756d8gen.png


"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"


"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"


Kliknij mnie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...