Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem dotyczący Combata


CA_Error

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam  :)
 
Sprawa wygląda następująco .
 
Wczoraj ,przedwczoraj normalnie sobie grałem w ca . Dziś gdy spróbowałem wbić od razu wywaliło mnie na pulpit . Wszystko normalnie wygląda  . Odpalam Ca wciskam start  ładuje się , gdy jestem na panelu logowania . Wpisuję Login i Hasło i wtedy następuje moment w którym zostaje wyrzucony na pulpit ;/
 
W dodatku gdy jestem na panelu wyskakuje mi info , że gdy zmienię język gry to zastanie zresetowana , lecz ja nie wciskałem zmiany języka . I na notka wyskakuje mi za każdym odpaleniem gry ._.  
 
 
 
 
Proszę  o Pomoc

 

Opublikowano

Może reinstall? To jest twoje jakies nowe konto? Uzywales hackow?

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

Opublikowano

A może po prostu włączasz enter 2x? Ja jak tak zrobię mam podobnie jak Ty. Spróbuj kliknąć zaloguj, a nie enterem :)

Co do komunikatu o zmianie języka to jest normalne, gdy zmienisz język gra zostanie zresetowana, nie zmieniasz to nie resetuje z tego powodu.

/lub masz bana, pisze cos przed wyrzuceniem do pulpitu?

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Co do tej przeklętej zmiany języka to wiem ,że jak kliknę to się zmienia i reset . Lecz rzecz w tym  , że ja tego nie klikam . Również kliknięcie "zaloguj" nic nie dało .


Gra tak po prostu wywala mnie na pulpit . Nic mi nie wyskakuje  :(


Opublikowano

 

Co do tej przeklętej zmiany języka to wiem ,że jak kliknę to się zmienia i reset . Lecz rzecz w tym  , że ja tego nie klikam . Również kliknięcie "zaloguj" nic nie dało .

Gra tak po prostu wywala mnie na pulpit . Nic mi nie wyskakuje  :(

 

 

Co ma zmiana języka do wyrzuceń? Przeczyść komputer ccleanerem, ewentualnie zainstaluj na innym dysku combata.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...