Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile FPS na full będe miał na takim sprzecie w LOLU i SMITE ?


Raxo*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak jak w temacie 

 

Parametry komputera:

- płyta MSI

- procesor AMD Athlon II X2 240, AM3, 2x2.8GHz

- chłodzenie procesora AMD

- 6GB DDR3, Kingston, 2x2GB+2x1GB (płyta obsługuje maksymalnie 16GB)

- dysk 320GB Seagate 7200rpm SATA2

- karta graficzna MSI nVidia GeForce GTX650, 1GB DDR5, HDMI

- obudowa Chieftec Bravo Long

- dodatkowy wentylator 120mm Cooler Master w obudowie

- zasilacz 500W FSP Fortron, PFC

- karta sieciowa Realtek Gigabit

- karta dźwiękowa zintegrowana Realtek HD 7.1 (8-kanałowa, cyfrowe SPDIF)

- zintegrowany kontroler FireWire

 

 

Za pomoc lajki :)

WojakPL

 

Opublikowano

No wiem , że procek taki średni , zawsze mogę jakoś podkrecic :D

2,8 ghz to chyba też jakoś super mało nie jest.


Em. Powie mi ktoś jak bedzie ze SMITE ? Na jakiś ustawnieniach mniej wiecej pogram ?  I ile na oko fps ?

WojakPL

 

Opublikowano

Smite na średnich powinien Ci pójść. Rekomendowane jest 4 Gb ram, karta zbliżona na poziomie twojej i mocniejszy bo 4 rdzeniowy procesor.

 4043121350.png

Opublikowano

na 4 gb ram i prockiem 2 rdzenie wyciągam na ulta w smite, w lolu dasz rade wyciągnąć 75 fps

 

Ja miałem podobny PC i na ultra w Lolu wyciągałem stabilne 70. Ale procek X4 3,0 i karta mocniejsza.

 4043121350.png

Opublikowano

Czyli w lola rozumiem , że conajmniej 40-50 fps na full wszystko wyciągne ? Ew. z cieniami off? 


I w smite też ? 

WojakPL

 

Opublikowano

Ale mam rozumiec , że w smite na medium pogram  ? :D Bo niektórzy gadaja , że na full /high pogram natomiast że w lolu bede miał jakos 50 fps :D 

Wiec sam nie wiem :) Jak sprawdzialem na stronie czy odpale to pokazuje , że na High odpale , lecz czy to wiarygodne :P


 

WojakPL

 

Opublikowano

We wtorek będe miał , czekam za kurierem bo w czwartek zamówiłem , ale w piątek święto , a w soboty i niedziele firmy kurierskie nie pracują , wiec wiem że w poniedziałek Towar zostanie wysłany i we wtorek dostane .

 

WojakPL

 

Opublikowano

We wtorek będe miał , czekam za kurierem bo w czwartek zamówiłem , ale w piątek święto , a w soboty i niedziele firmy kurierskie nie pracują , wiec wiem że w poniedziałek Towar zostanie wysłany i we wtorek dostane .

 

 

Troche szkoda, bo w tej cenie można by złożyć coś lepszego.

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Za taką małą kwote wątpie , że coś lepszego dostałbym z windowsem wgranym .

za 600 zł to mogę sobie kupic grafike XDD

WojakPL

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...