Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Otworzyć Swój Nat (Livebox)


Kubiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś wam pokaże jak otworzyć swój NAT w grze Call of Duty: Modern Warfare 2 z router LiveBox.

Na początek wchodzimy na strone 192.168.1.1 ( wyświetli nam się logowanie )

84604693.png

Następnie klikamy Servery LAN

19746838.png

Potem dajemy dodaj

74895346.png

I Wpisujemy:

Nazwa serwera: Cod1

Dostęp włączony : Tak

Protokół : UDP

Port od : 28960

Do : 28960

Lokalny adres IP :

 

Potem dajemy Zastosuj->Teraz->Zapisz->Servery LAN->Dodaj

Nazwa serwera: Cod2

Dostęp włączony : Tak

Protokół : UDP

Port od : 1500

Do : 1500

Lokalny adres IP :

 

dajemy Zastosuj->Teraz->Zapisz->Servery LAN->Dodaj

 

Nazwa serwera: Cod3

Dostęp włączony : Tak

Protokół : UDP

Port od : 3005

Do : 3005

Lokalny adres IP :

 

Dajemy Zastosuj->Teraz->Zapisz->Servery LAN->Dodaj

 

Nazwa serwera: Cod4

Dostęp włączony : Tak

Protokół : UDP

Port od : 3101

Do : 3101

Lokalny adres IP :

 

Dajemy Zastosuj->Teraz->Zapisz

 

No i Gotowe Wchodzimy do gry--->Lobby---->[natvj.png

 

 

 

 

 

 

TuT Zrobiony przez Kubiorek Nie Wolno KOPIOWAĆ!!!

Stary dobry kooik :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Daje on to że z ograniczonym małe szanse że uda ci się dołączyć do gry z kolegą, a w zamkniętym to w ogóle się nie da :).

 

Ja tam mam ograniczony i mi nie przeszkadza ;p

ZBIERAM ++++++

Pomagam w problemach z CoD MW2 i Metin2 i Mu Online

DARMOWE KONTA RAPIDSHARE PREMIUM

50 Postów [v]

100 Postów [v]

150 Postów [x]

200 Postów [x]

Wstawić hacka [x]

Nie być już pijawką [x]

Być userem dnia [x]

Użyć cheata engine w celach zarobkowych [v] :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...