Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rankedy, kilka pytań odnośnie nich.


wojtrix123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Czy poziom mojego "mmr" jest zależny od wygrywania/przegrywania meczów nierankingowych (normali)?

2.Czy w każdej dywizji jest potrzebne 100 punktów, aby przejść dalej?

3.Co to jest dywizja, to jest np. silver, gold, bronz itd., czy silver III / IV / V itd. ? 

4.Czy pierwsze 10 meczów są najważniejsze? Co się stanie, jeżeli wszystkie przegram, co jak wygram?

5.Czy można spaść z silveru do bronzu?

6.Czy moje KD ma wpływ na moje mmr / na ilość zdobywanych punktów ligowych?

Teraz jedno pytanie odnośnie trybu draftowego, używanego na rankedach: Od czego zależy, kto będzie firstpickiem?

Proszę o jak najszybsze  odpowiedzi, będę rozdawał ++++++++++++++++++ c;

Opublikowano

1. nie

2. tak i musisz serie wygrac

3. to jest silver 3/2/1 itp

4. od pierwszych 10 meczu będzie zalezala twoja liga do której cie poczatkowo przydzieli

5. tak

6. nie

 

7. losowo

<>

Opublikowano

1. Nie

2. Tak potem gramy net winsy.

3. dla mnie mnie gold to gold ale jak dopiszemy 4 to nic się nie stanie.

4. Jeśli wszystkie wygrasz i nie miałeś żadnej dywizji w s3 , to będzie gold 1 -2 jeśli przegrasz będzie słabo - brąz

5. Tak można

6. --- nwm, z reguły mam staty na + i dostaje średnie/duże mmr

To jest losowe każdy może być first pickiem.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

1. Nie

2. Tak

3. Dywizja to Silver 5, 4, 3, a liga to Silver, Gold, Diamond

4. Pierwsze 10 meczów zwane placementy zależą od tego do jakiej dywizji trafisz.

5. Tak

6. Nie. Mają wpływ na to osoby z którymi grasz

jp8p35.png
Uczeń
Opublikowano

1.Czy poziom mojego "mmr" jest zależny od wygrywania/przegrywania meczów nierankingowych (normali)?

NIE

2.Czy w każdej dywizji jest potrzebne 100 punktów, aby przejść dalej?

TAK, POTEM MUSISZ WYGRAĆ 2 Z 3 GIER

3.Co to jest dywizja, to jest np. silver, gold, bronz itd., czy silver III / IV / V itd. ? 

DYWIZJA - SILVER III / IV / V   LIGA - BRONZE / SILVER / GOLD...

4.Czy pierwsze 10 meczów są najważniejsze? Co się stanie, jeżeli wszystkie przegram, co jak wygram?

JEŚLI PREGRASZ WSZYSTKIE WPADNIESZ DO BRONZE IV / V,  JEŚLI WSZYSTKIE WYGRASZ BĘDZIESZ W GOLDZIE

5.Czy można spaść z silveru do bronzu? 

TAK, JEŚLI NP. TWOJE MMR W SILVER V JEST NA POZIOMIE BRĄZU I PRZEGRASZ KILKA GIER MAJĄC 0 LP. DRUGĄ OPCJĄ JEST NIEGRANIE RANKEDÓW POWYŻEJ 28 DNI

6.Czy moje KD ma wpływ na moje mmr / na ilość zdobywanych punktów ligowych?

NIE

Teraz jedno pytanie odnośnie trybu draftowego, używanego na rankedach: Od czego zależy, kto będzie firstpickiem?

WYBIERANE JEST TO LOSOWO

Proszę o jak najszybsze  odpowiedzi, będę rozdawał ++++++++++++++++++ c;

Nowicjusz
Opublikowano

1.Nie zależy ..

2.tak

3.Dywizja to sama dywizja ;_;

4.Ważne , jak wszystkie przegrasz to cie wylepie do bronzu 5 ( nie polecam :D )

5.Można jak ci mmr ssi

6.kda nie ma nic do tego :D

Opublikowano

1.Czy poziom mojego "mmr" jest zależny od wygrywania/przegrywania meczów nierankingowych (normali)? Nie


2.Czy w każdej dywizji jest potrzebne 100 punktów, aby przejść dalej? Tak


3.Co to jest dywizja, to jest np. silver, gold, bronz itd., czy silver III / IV / V itd. ? Silvery, goldy itd to są ligi, dywizje to te przedziały 1-5


4.Czy pierwsze 10 meczów są najważniejsze? Co się stanie, jeżeli wszystkie przegram, co jak wygram? Są najważniejsze, jeśli przegrasz to trafisz pewnie do bronzu, a jak wygrasz to gold 1- plat 5 jakos.


5.Czy można spaść z silveru do bronzu? Tak


6.Czy moje KD ma wpływ na moje mmr / na ilość zdobywanych punktów ligowych? Nie


Teraz jedno pytanie odnośnie trybu draftowego, używanego na rankedach: Od czego zależy, kto będzie firstpickiem? Jest to losowe


 tPYPXDZ.png


 


,,century outlaw"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...