Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ułoży ktoś ? Wartościowość kart


Gość ManiekSpecjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ułoży mi ktoś liste najlepszych kart specjalnych?
czyli np:

1 tots

2 motm

itd

Tylko chciałbym abyście opisali że tots np jest czarny niebieski zielony itd

Opublikowano

Bronze>Silver>Gold>Inform>iMOTM>MOTM>TOTS>TOTY

 

To są właśnie najpopularniejsze karty pomijając np TOTW.

 

Chociaż nie zawsze to odpowiada statystykom bo. np. messi iMOTM ma 98 a TOTS 97

 4043121350.png

Opublikowano

Od najgorszej zacznę:

Brązowa nie świecąca

Brązowa świecąca

Brązowy IF

Brązowy MOTM

Brązowy IMOTM

Brązowy TOTS

Srebrna nie świecąca

Srebrna świecąca

Srebrna IF

Srebrna MOTM

Srebrna IMOTM

Srebrna TOTS

Złota nie świecąca

Złota świecąca

Złoty IF

Złoty MOTM

Złoty IMOTM

Złoty TOTS

Złoty TOTY

Złoty RB

 

IF- Czarny

MOTM- Pomarańczowy

IMOTM-Zielony

TOTS- Niebieski jasny

TOTY- Niebieski ciemny

RB- Niebiesko-Czerwony

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

@maczki15

To dałbym rade zrobić pro op elo kozacki skład z bundesligi imotm ?

czy better toty ?

 

W Bundeslidze jest więcej iMotmów niż TOTSów i oczywiście zależy od budżetu.

 

PS: Toty nie zrobisz. TOTS :)

 4043121350.png

Opublikowano

@up 

aha :D

Dobrze to wiedzieć bo chciałbym zrobić mega skład B)

btw czy na jakiejś stronce da sie zrobić skład ? :D

Opublikowano

@maczki15

To dałbym rade zrobić pro op elo kozacki skład z bundesligi imotm ?

czy better toty ?

Z Bundesligi można zrobić z samych tostsów+imotmy.

 

@up 

aha :D

Dobrze to wiedzieć bo chciałbym zrobić mega skład B)

btw czy na jakiejś stronce da sie zrobić skład ? :D

http://www.futhead.com/14/squads/build/

lub

http://www.futwiz.com/en/squad-builder

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

ciesze sie że mi pomogliście ;)

Ale jeszcze jedna prośba :P

Czy zrobiłby ktoś mi już gotowy skład  BEST ?? :D

Opublikowano

@up 

Troszku spóźniona reakcja :*

no ale cóż wszystkim pomocnikom należą się lajki

A jak ktoś zrobi jeszcze jakiś skład np najlepszy mi to już obojętne no ale wiecie

Jestem w stanie sobie zapewnić dobre składy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...