Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst]Missbulgaria vs TeNzHasztagiem


Missbułgaria

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926881-U173186.png

 

Wyzywający:Missbulgaria
Wyzwany-
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 5 dni
Tematyka: Diss/ew. czekam na jakis ciekawy temat do tekstu
Notatka:
  -

 

 

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Nawzajem :)

/do 3 dni

@TeNzHasztagiem

/Tekst tak o 20 wstawie dziś.

 

Śmierć dotyka wszystkich czy jesteś gorszy czy lepszy,
żyjesz na krawędzi? Spadasz! #Mag_Magik_Pierwszy
Popatrz cały wiek do przodu, popatrz co z Ciebie zostanie
Ambicje? Pieniądze? Wiara? Twe wartości zakopane.
Sen podobno kuzyn śmierci , stary człowiek jej sąsiadem
Twa rodzina Twoi bliscy? Śmierć ich zmiesza prosto z piachem.
Wszyscy jesteśmy martwi więc jaki ma to sens?
Życie wielkim jabłkiem, skosztuj codziennie kęs,
traktuj to z uśmiechem z kostuchą weź poleć w dance,
życie trzeba wykorzystać życie po to właśnie jest.
Czasem nie chcę Ci się żyć, ten świat w d*** Cię zapina,
odwróć rolę pokaż klasę uderz i świat wciąż wyklinaj,
życie brzydką kurwą jest #Nicki_Minaj
niech ci opierdoli berło #rylai.
Na koniec potraktuj śmierć jak dziwkę kijem,
podsumowaniem tematu jest: Carpe Diem..
 
 
/c*****e ;_:
@down ja tez :D

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Sory, że po czasie troche i słabo, ale po napisaniu dwóch wersów, których i tak nie ma w tekście w 1 dzień tego pojedynku aż do dzisiaj nie miałem jakoś wgl ochoty pisać

 

Biore sprawy w swoję ręcę, rozwiązuję je póki pora,
Bo jak przyjdzie czas, każdy będzie musiał skonać.
Czy życie miałeś łatwe, czy ciężkie i trudne,
Czy topiłeś się w hajsie, czy żyłeś jak ujdzie.
Jestem pewny siebie, tak samo jak pewny śmierci,
I dla mnie tak samo skończą ateiści i Ci wierni.
Modlisz się do Boga? Prosisz go o zbawienie?
Spoko, ale gdybyś miał pewność, że w ogóle istnieje.
C**j z tym jak będzie, będzie tak tylko jakiś czas,
Każdy był w błędzie, jak myślał, że łatwo o łatwy hajs.
Kostuchę wyśmieje w twach, jak przyjdzie za wcześnie,
A jak nie skuma to się dowie, że łaskawy nie jestem.
Nawet jak umrę, będę walczył, na tamtym świecie,
O ile coś dalej jest, każdy się dowie przecież.
Teraz nie muszę o tym myśleć, choć tego nie ominę,
Wszyscy jesteśmy martwi, więc jak cieszyć się życiem.
Opublikowano

Myss.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...