Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Sprzedam/Wymienie Konto LoL za SKINY CS:GO/PSC


Gość Król Minusów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto League of Legends Gold III
Metoda kontaktu: Prywatna wiadomość.
Opis rzeczy: Niżej
Oczekiwana/oferowana cena: 20zł PSC!!!!!! albo skiny za 5 euro = 20zł. Myślę, że to dobra cena jak na takie konto.
Zdjęcia/inne informacje: 
901771408387472889518.png
934511408055650889518.png
573481408055674889518.png

175181408433763889518.png


Na koncie jest jeszcze 5000 IP, skończone runy.
Brak bana na czat itd/itp.

Dam pierwszy pod warunkiem, że to zaufana osoba z forum. Jak chcesz mnie oszukać to nawet nie pisz, nie daje 1 randomom, z 60 postami, lub parasolką.

Opublikowano

Konto steam z cs:go, wbita ranga elite master guardian 2, napisz pw jak zainteresowany

Opublikowano

Konto steam z cs:go, wbita ranga elite master guardian 2, napisz pw jak zainteresowany

Mam konto steam cs:go z orzełkiem więc nie chce <lol>. Dlatego chce skiny.

20zł jak na takie konto, z taką ligą to na prawdę mało.

Opublikowano

Konto jest już Gold III.
Zapraszam do kupna.
#Jeden gość z forum próbował mnie oszukać.

Opublikowano

Może coś z tego? Mam tu trochę skinów:

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198127669235

 

Wybierz sobie coś i daj znać. :)

Jako, ze konto jest już w Gold II, wybrałbym sobie 2 skiny :

AWP Redline (Field-Tested) oraz

M4a1-s Nitro (Field-Tested)

Daje nam to AWP (4,40euro) + Nitro (2,40 euro) = 6,80 euro = 25 zł = GOLD II.

Jeżeli się zgadzasz to napisz na PW jakiś kontakt.

@Rzary.

 

##

Konto zostało sprzedane, a transakcja przebiegła pomyślnie, z użytkownikiem

@Rzary.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...