Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Informacja czatu gdy ktoś jest offline


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                                                                    Mój pierwszy poradnik i nie zauważyłem żeby taki na forum był i gdzie kolwiek.

 

                              Przechodząc do rzeczy. Poradnik ma pomóc nam gdy mamy popsuty czat. Dokładnie naprawiamy informacje. Podczas gdy wysyłamy wiadomość do gracza który jest offline. 

 

                                                                                                                                               Zaczynamy

 

 

                                                                                              Wchodzimy do pack i rozpakowujemy plik root. Następnie otwieramy plik game.py.

Szukamy :

def OnRecvWhisperSystemMessage
def OnRecvWhisperError

Podmieniamy żeby wyglądało tak :

def OnRecvWhisperSystemMessage(self, mode, name, line):
		chat.AppendWhisper(chat.WHISPER_TYPE_SYSTEM, name, line)
		self.interface.RecvWhisper(name)

	def OnRecvWhisperError(self, mode, name, line):
		if locale.WHISPER_ERROR.has_key(mode):
			chat.AppendWhisper(chat.WHISPER_TYPE_SYSTEM, name, locale.WHISPER_ERROR[mode](name))
		else:
			chat.AppendWhisper(chat.WHISPER_TYPE_SYSTEM, name, "Whisper Unknown Error(mode=%d, name=%s)" % (mode, name))
		self.interface.RecvWhisper(name) 

Zapisujemy i pakujemy. Do otwarcia pliku game.py należy użyc notepad++

                                                                                                                                A tak wygląda efekt końcowy :

                                                                                                                    277531408044145662225.png

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone, nie pozwalam kopiować TuT'a bez mojej zgody.

Opublikowano

"Wszelkie prawa zastrzeżone, nie pozwalam kopiować TuT'a bez mojej zgody."

 

Poważnie, a ja myślałem, że to jednak ymir jest tego twórcą oraz każdy Klient ma to oryginalnie wbudowane.

Poradnik całkowicie bez sensu.


hehpng_esrnree.png

Opublikowano

"Wszelkie prawa zastrzeżone, nie pozwalam kopiować TuT'a bez mojej zgody."

 

Poważnie, a ja myślałem, że to jednak ymir jest tego twórcą oraz każdy Klient ma to oryginalnie wbudowane.

Poradnik całkowicie bez sensu.

Chodzi o poradnik nie o pliki. Nie popisałeś się teraz . Co Tam jest napisane jak ktoś ma popsuty czat chyba co ? 

Opublikowano

Chodzi o poradnik nie o pliki. Nie popisałeś się teraz . Co Tam jest napisane jak ktoś ma popsuty czat chyba co ? 

Wow wiedziałem to w 2012r. jak pracowałe na hamachi ;>

vz4tz.jpg


 

Opublikowano

W takim razie nie jest dla cb ten poradnik. Nie rozumiem po co spamisz ? Właśnie cię raportuje kolego :)

No to raportuj,zwisa mi to i tak nic nie potrafisz :)

Jeden tut zrobiony z gotowca (2011-2012r.)

Szkoda,że 1019 twoich postów to błaganie o pomoc w dziale 'Tworzenie Serwerów Prywatnych'

vz4tz.jpg


 

Opublikowano

No to raportuj,zwisa mi to i tak nic nie potrafisz :)

Jeden tut zrobiony z gotowca (2011-2012r.)

Szkoda,że 1019 twoich postów to błaganie o pomoc w dziale 'Tworzenie Serwerów Prywatnych'

Nie zrobiłem z jakiego kolwiek gotowca. Sam doszedłem i postanowiłem się podzielić. Jaki problem widzisz w moich tematach? Zazdrosny ?

Tu nie chodzi czy coś potrafie. Chodzi o poradnik którym sie dziele. A ty spamiąc pokazujesz swoją zazdrość i głupote. Jak to ująłeś zwisającą.

Opublikowano

Nie zrobiłem z jakiego kolwiek gotowca. Sam doszedłem i postanowiłem się podzielić. Jaki problem widzisz w moich tematach? Zazdrosny ?

Tu nie chodzi czy coś potrafie. Chodzi o poradnik którym sie dziele. A ty spamiąc pokazujesz swoją zazdrość i głupote. Jak to ująłeś zwisającą.

 

To nie jest poradnik. Każdy klient to ma nie rozumiesz tego? Zostało to stworzona w 2004 r. już od samego początku w każdym Kliencie mt2 to było. Dalej sugerujesz, że ten temat ma sens!?


hehpng_esrnree.png

Opublikowano

To nie jest poradnik. Każdy klient to ma nie rozumiesz tego? Zostało to stworzona w 2004 r. już od samego początku w każdym Kliencie mt2 to było. Dalej sugerujesz, że ten temat ma sens!?

Nie w każdym kliencie to działa. Poradnik jest tylko dla osób którym to nie działa i stawia server. Jeśli komus nie działa to tego nie ma lub ma to zle edytowane.

 

Niech wam będzie że jest to w każdym kliencie ale jeśli komuś nie działa to może z tego skorzystać. Proste nie ?

Opublikowano

"Wszelkie prawa zastrzeżone, nie pozwalam kopiować TuT'a bez mojej zgody."

 

Poważnie, a ja myślałem, że to jednak ymir jest tego twórcą oraz każdy Klient ma to oryginalnie wbudowane.

Poradnik całkowicie bez sensu.

To lepiej nie myśl.

 

 

To nie jest poradnik. Każdy klient to ma nie rozumiesz tego? Zostało to stworzona w 2004 r. już od samego początku w każdym Kliencie mt2 to było. Dalej sugerujesz, że ten temat ma sens!?

Odkąd zaspamiłeś pół m2dev zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.

 

@top

Gdzieś Ty znalazł plik bez tej funkcji?

Opublikowano

Do

 

To lepiej nie myśl.

 

 

Odkąd zaspamiłeś pół m2dev zachowujesz się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.

 

@top

Gdzieś Ty znalazł plik bez tej funkcji?

Dobra nie będzie mi jakaś pijawka kazań robić.

Opublikowano

Że ja?

Chyba źle przeczytał poprzednie posty.

 

@Top.

Skoro koleś naprawiał ten błąd tzn. że na jakieś wersji clienta jakiś baran* to popsuł. Poradnik dla używających tej wersji clienta - tyle w temacie.

 

* - @baran860 nic personalnego :D

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Spoko fajnie, lecz...

Wszelkie prawa zastrzeżone?

Kod- napisany przez programistów ymira, tego właśnie użyłeś w swoim temacie,

Twoje brednie-mogę to zamienić na "xxxzzzzzyyyyy" i dac poprawny kod nawet skopiowany z Twojego tematu i nic nie zrobisz. Więc do czegoś masz prawa autorskie? Już bardziej można byłoby powiedzieć o udostępnianiu kodu ymira niż Twojej jakieś rozpiski. Warto spojrzeć również w regulamin forum, bo może tam jest napisane ze wszelka treść jest własnością mpcforum w co wątpię ale jednak można sprawdzić ;)

 

Miałem klienta, gdzie to nie działało :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...