Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem ze Steam'em / Nie przychodzą wiadomości na email


pio50824

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Jak co dzień rano chciałem się zalogować na Steam'a. Oto co pokazał mi program:

 

http://scr.hu/1nyq/pbn9y
 

Myślę sobie że coś jest nie tak więc próbowałem odzyskać hasło. Jednakże próbowałem tak 2 dni z rzędu i nie dostałem żadnego kodu na emaila. Tak więc ostatnim ratunkiem było napisanie do Supportu.

 

Czekam już przeszło tydzień i nie mam od nich żadnej odpowiedzi. Ma ktoś może jakiś pomysł co powinienem teraz zrobić?

 

Jeżeli nie ten dział to z góry przepraszam ale nie piszę zbyt często na forach.

76561198024360754.png

Opublikowano

Jeśli masz na steam gre do której posiadasz pudełko i klucz to wyślij im zdjęcia.

Sprawdź na mailu spam i kosz może tam jest ten kod do odzyskania hasła.

Przeskanuj kompa może masz jakiegoś wirusa (czytaj keyloger i ktoś ci hasło ukradł) albo źle hasło wpisujesz.

Opublikowano

Wszystkie gry kupiłem bezpośrednio przez Steam'a.

Emaila sprawdzam codziennie od tygodnia i nie mam żadnej nowej wiadomości ze Steam'a.

Ostatnio robiłem skana i usunąłem wszystkie podejrzane pliki ale nie było żadnego keyloggera.

Hasła nie mogę źle wpisywać bo sprawdzałem każde możliwe hasło jakiego używałem na Steam'ie.

 

Najdziwniejsze jest to że nie przysyłają mi żadnego kodu gdy chcę odzyskać hasło.

76561198024360754.png

Opublikowano

Witam

 

Jak co dzień rano chciałem się zalogować na Steam'a. Oto co pokazał mi program:

 

http://scr.hu/1nyq/pbn9y

 

Myślę sobie że coś jest nie tak więc próbowałem odzyskać hasło. Jednakże próbowałem tak 2 dni z rzędu i nie dostałem żadnego kodu na emaila. Tak więc ostatnim ratunkiem było napisanie do Supportu.

 

Czekam już przeszło tydzień i nie mam od nich żadnej odpowiedzi. Ma ktoś może jakiś pomysł co powinienem teraz zrobić?

 

Jeżeli nie ten dział to z góry przepraszam ale nie piszę zbyt często na forach.

Po jakim języku napisałeś do supportu ?

Opublikowano

Oczywiście w języku angielskim bo przecież ci ze supportu innego nie znają.

To niestety trzeba czekać.

Albo możesz założyć nowy temat.

Opublikowano

Nowy temat? Gdzie i w jakim celu?

 

Już 16 dzień czekam na odpowiedź i nic. Chyba będę musiał się pożegnać z kontem.  Szkoda, bo wydałem na nie sporą sumkę.

76561198024360754.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...