Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czego ludzie nie wymyślą.....


Alex Mercer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

 

Po raz kolejny błądząc po internetowym świecie League miałem okazję zobaczyć na własne oczy, jak to ludzie naciągają noobów xD

 

 

 

 

Ten gość na przykład nieźle napracował się dla zrobienia "niby skryptu" który na 99,99% nie działa. Odpierdzielił stronę, od c***a tekstu i myśli że wszyscy mu wyślą po esie za 11 zł. Śmieszne..... A jakie jest Wasze zdanie o nim i podobnych debilach ?

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

Autor tej strony nie jest debilem. Liczy na to, że jakieś dzieciaczki do lat 15 nabiorą się na to i na nich zarobi. Sprytna taktyka i jeszcze ten wkład pracy.. No przecież taki młody człowiek zobaczy taką stronę to co ma Sobie powiedzieć? Że fake? Coś ty.. Powie Sobie, że skoro tak to zaje*iście wygląda to musi działać!

Uczeń
Opublikowano

Bo to raz widzę jak ludzie na różnych fp na facebooku, w komentarzach na stronach typu kwejk czy nawet w LoLu wysyłają takie linki?

Jak ktoś jest naiwny to będzie próbował każdej metody żeby tylko dostać coś za darmo.

Opublikowano

Zawsze było tak, że tylko Ci, co mają ból dupy i zazdrość ich zżera, bo skina nie mają będą w takie bajki wierzyć. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Moim zdaniem wlasciciel dorobil sie juz dosyc dobrej kwoty widac ze zna sie ma czyms zrobil ladna estetyczna strone i cebule sie nabieraja

lubie sie spowolnic

Opublikowano

Normalne, że każdy chce zarobić. Dziwią mnie jedynie ci ludzie, którzy się na to nabierają. Przynajmniej będą mieli nauczkę.

 tPYPXDZ.png


 


,,century outlaw"

Opublikowano

Program jest napisany w Delphi 2010. Nie zawiera żadnych wirusów.

Wpiszcie kod: Q8V4742J. Lub dowolny z listy: http://scr.hu/2n4l/hhjpx - jest ich nawet więcej.

Po wpisaniu otrzymacie "poradnik - jak zdobyć RP". Sami się przekonajcie. ^^

http://www.lol.play4free.eu/instalacja.rar - W środku jest tylko plik PDF.

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/d24b6a79bfe3d2bbacb81241506079498d7fc2c439502a7f394fe05c90856bfc/analysis/1408026016/

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Program jest napisany w Delphi 2010. Nie zawiera żadnych wirusów.

Wpiszcie kod: Q8V4742J. Lub dowolny z listy: http://scr.hu/2n4l/hhjpx - jest ich nawet więcej.

Po wpisaniu otrzymacie "poradnik - jak zdobyć RP". Sami się przekonajcie. ^^

http://www.lol.play4free.eu/instalacja.rar - W środku jest tylko plik PDF.

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/d24b6a79bfe3d2bbacb81241506079498d7fc2c439502a7f394fe05c90856bfc/analysis/1408026016/

 

Świetny poradnik dla cebulaków, którzy chcą oszukiwać naiwne dzieci ...

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Świetny poradnik dla cebulaków, którzy chcą oszukiwać naiwne dzieci ...

A czego się spodziewałeś? ^^

Podsumowując - nie warte tych 11 złotych, nawet nie warte moich 10 minut dekompilacji i wyszukiwania kodów.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Widzialem ta strone jakis rok temu, 

Strona jest godna uwagi, kazdy mogłby stac sie jego ofiara, lecz pomyslęc mozna ze jaki polak zrobi cos tak dobrego za jedyne 11 zl i jeszcze sms

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Widzialem ta strone jakis rok temu, 

Strona jest godna uwagi, kazdy mogłby stac sie jego ofiara, lecz pomyslęc mozna ze jaki polak zrobi cos tak dobrego za jedyne 11 zl i jeszcze sms

Za jakie 11 zł? Jest wiele cebul co się na takie coś nabierają i nie zdziwiłbym się jakby on już zarobił kilkaset lub kilka tysięcy zł na tym..

Opublikowano

Mnie bardziej śmieszą filmy na YT w którym obiecują że po zarejestrowaniu się z refa i wbicia 10lvl dostaniesz all skiny/champów albo mnóstwo rp :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...