Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Tilian2 Hard/Medium idealna mieszanka zajrzyj !


Kasiaaa .*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                                                           logo2la.png

Serwer który ma być tym jedynym , tym pierwszym nie nastawionym tylko pod item - shop tu liczy się przyjemność z grania a nie korzyści z strony administracji , lubisz takiego serwery ??? to zajrzyj !!!!!

 

                                                                                   podstawoweinfo.png

 

 
Maksymalny Poziom? - 132lvl
Typ serwera? - Hard/Medium. Cieżej z expem, łatwiej z EQ.
Jakie są raty serwera? - 5,5x większe niż na PL
Czy na serwerze jest 6/7 bonus? - Nie
Czy wymagane są ulepszacze? - Tak
Czy na serwerze są nowe questy? - Tak, jest ich łącznie około 95 do 100.
Jakie są wartości bonusów? - Poniżej opisane w tabelce
Ile KU do G? - 10 KU do G ale przy skilu na m7-m10 może wejść na G1
Czy na serwerze dozwolone są wspomagacze? - Tylko bonusswitcher 
Co ile czytamy medale? - Medale czytamy bez ograniczenia czasowego
Czy dostajemy konia na start? - Tak, 1lv konia otrzymujemy na start
Gdzie wydropie broń na 30lv? -  Z bestów i na Dungeonów
Gdzie wydropie broń na 75lv? - Dungeony
Od którego levela dostępna jest Grota Wygnańców? - Od 70lv.
Od którego levela dostępne są nowe mapy? - Od 75 można już wejść na nowe expowiska
 

 

ratyg.png

EXP - 5,5 % w 1 dzień można wbić 30lvl i bez problemu zrobić ekwipunek i wybonować go
Drop Yang - 5% z mobów leci od 100 yang na 1lvlu a na 50 i wyższym już po 2.5k z potwora ( by nie był zbyt duży drop yang i ceny były ustabilizowane )
Drop - Usunięty całkowicie drop przedmiotów z m1 dlatego że na 10lvlu można iść już na rajd zwierząt i tam leci dobrze ;) , tak samo w m2 usunięty poza metinami dlatego że tam lecą świetnie itemy
                                                                                                      sprzet.png
  
                                                                                                               Procesor :8x3,6 Ghz
                                                                                                            Ram:32GB 1600Mhz DDR3 
                                                                                                             Łącze : 1 GB /s
 
                                                          subronie.png
759781403543764121328.png
869291403543764121328.png
                                                                                        15061500.png
                                                                 bonyb.png
                                                   16593597.png
 
Wymagany poziom przywódcy PT: 65
Wymagana ilość osób w grupie: 4
Wejście w świątyni
---------------------------------------------------------------------
Wyprawa:
** Poziom 1 **
- Zdobądź 'Klucz Kamienia Duszy', który można dropnąć z każdego potworka.
- Przekaż klucz 'Posągowi Światła' na końcu mapy.
** Poziom 2 **
- Rozwal wszystkie bramy tak aby dotrzeć do 'Posągu Zółwia'
- Przekaż posągowi 'Zasuszoną Głowę', którą można zdobyć zabijając Umarłego Rozpruwacza lub kupując z IS.
** Poziom 3 **
- Zniszcz właściwy Kamień Metin
** Poziom 4 **
- Znajdź drogę do Teleportera, który przeniesie Cię na 5 poziom.
** Poziom 5 **
- Zdobądź 'Upiorny Totem' zabijając właściwego 'Tartara'.
- Przekaż Totem na 'Posąg Tu-Lean', który znajduje się na górze mapy.
** Poziom 6 **
- Pokonaj wszystkie potwory oraz 'Charona'
** Poziom 7 **
- Zabij 'Azreala'
 
chmury.png
Wymagany poziom przywódcy PT: 80
Wymagana ilość osób w grupie: 4
Wejście na samym dole w m2
obok dozorcy
Wymagane jest przez przywódce PT posiadanie 5.000.000 Yang
-------------------------------------------------------------------------------------------
** Poziom 1 **
- Zniszcz wszystkie metiny
** Poziom 2 **
- Wydrop 'Lodowy Kamień' i przenieś go na Pomnik Su
** Poziom 3-6 **
- Na każdej z czterech platform trzeba zabić bossa, który znajduje się pod opieką innych silnych mobów.
** Poziom 7 **
- Zniszcz: Diabeł Przywódca
** Poziom 8 **
- Zniszcz: Czerwony Smok
 
60298975.png
 
 
 
 
 
koniej.png

POZIOM | KOŃ GRACZA BEZ GILDII | KOŃ GRACZA Z GILDIĄ | KOŃ PRZYWóDCY GILDII

Na start otrzymacie 1 Poziom (Bojowiec). Aby zwiększyć poziom konia tzreba wykonać misję u stajennego. Nie ma limitu czasu podczas wykonywania ich, ale im większy poziom, tym więcej pieniędzy trzeba zapłacić. Im wyższy poziom konia, tym lepsze bonusy.

 

wierzc.png

 

32397156.png

autopoty2.png

startt.png

startt.png

- Start [bETY] serwera Tilian2.pl jest przewidziany w ciągu 2 tygodni.

- Beta będzie trwała ok 3/4dni.

- Na becie będzie dodatkowy NPC.

TS: będzie za pare dni.

Strona: będzie uruchomiona przed startem.

SS weryfikacyjny:

 

3804852fdd42080agen.png

 

 

Pozdrawiam kasiaaa :)

di-6I2CV711.jpg
Opublikowano

Przecież ten serwer już był, daje sobie głowe uciąc ze nie są to pliki tiliana a almanti.

Opublikowano

Przecież to kur** jest kradzione, to jest Fake jakiś a nie serwer.

Weźcie to do kosza dajcie na dodatek Lourta grafika kradziona + nie wspomnę o nazwie.

Opublikowano
Serwer który ma być tym jedynym , tym pierwszym nie nastawionym tylko pod item - shop tu liczy się przyjemność z grania a nie korzyści z strony administracji , lubisz takiego serwery ??? to zajrzyj !!!!!

Aha, czyli wszystkie serwery są instytucją charytatywną i stoją za darmo ?

Nie wiem co to za koleś pisał, ale nie poniżajcie się, grafika kradziona  z kilku serwerów, nazwa podebrana Lourtowi. Najlepiej to podsumuje ten film.

Idealne podsumowanie tego tematu.

Opublikowano

co sie dziwic jak w grupe serwerow wchodzila kobieta ktorej zainteresowania to fajki i browarki

 

Hahahahahaha normalnie beka... +sik dla Ciebie mordko :)

Kobieta tworząca serwer ahahahaha epicko w luj... Pierwszy raz słyszę żeby kobieta w projekcie metin2 odgrywała rolę założyciela lub technika hahahahahaha :D

Nie no ale luj, normalnie nie dość że prawa autorskie skradzione to jeszcze robią pośmiewisko z siebie, co za ludzie :P

 

 

 

Opublikowano

beznadzieja.. jest to już chyba 3 start tego serwera, grafika podj*bana z innej prezentacji. Obstawiam że padnie po pierwszym ataku lub z powodu braku graczy(jakiś tydzień/2). Dziękuje, Pozdrawiam, Nie zagram.

Opublikowano

Hahahahahaha normalnie beka... +sik dla Ciebie mordko :)

Kobieta tworząca serwer ahahahaha epicko w luj... Pierwszy raz słyszę żeby kobieta w projekcie metin2 odgrywała rolę założyciela lub technika hahahahahaha :D

Nie no ale luj, normalnie nie dość że prawa autorskie skradzione to jeszcze robią pośmiewisko z siebie, co za ludzie :P

 

Znam akurat pare dziewczyn które potrafią więcej niż faceci na tym forum jeżeli chodzi o techniczne sprawy metin2 więc nei pierdol ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...