Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Renderowanie do jakośc HD z filmikiem zajmującym nie więcej niż 100MB


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Chciałbym zaprezentować wam mój sposób dzięki któremu możecie renderować filmy do jakości HD (np. 720p) przy tym nie marnując dużej ilości pamięci z naszego dysku twardego.Zapraszam do czytania ;)

 

 

1.Pierwszy krokiem będzie program w którym obrabiamy i renderujemy filmiki do danej jakości.

 

W moim przypadku programem będzie Sony Vegas Pro z akcją, muzyczka oraz efektami.

 

http://zapodaj.net/3bd05c996c74b.png.html

 

2.Drugim krokiem będzie program to zmieniania formatów plików.Nie ważne czy zmieniamy MP4 -> MP4 to i tak zmniejszy ciężar pliku.

 

http://zapodaj.net/7f686b5285569.png.html

 

W moim przypadku programem (zaufanym) będzie Format Factory.

 

3.Trzecim krokiem będzie przepuścić renderowany plik przez Format Factory.Skutki są duże a wady są małe.

 

http://zapodaj.net/c33b9666eea2b.png.html

 

Skutki - Zmniejszony rozmiar pliku.

Wada - Pobieranie programu.

 

Praca nie jest skopiowana ani nie jest zmieniona forma.Poradnik napisałem sam.

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No no, nieźle. Przy filmach +15 min naprawdę się przydaje, bo wtedy mogą ważyć... dużo. = )

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...