Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] SkyText


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 R

E

K

L

A

M

A

 

 

 

                             SkyText
                                                                                                  0.1 beta

 

 

A więc na wtepie informuje ze to pierwszy sk ktory chcem udostepnic .
Z tym skryptem nie spotkalem sie jeszcze by byly bledy itp. Dziala wydajnie itp.
Oczywiscie mozecie edytowac jak chcecie lecz zabraniam publikacji bez tresci ze autorem jest 
spook1998.

 

Wiec teraz opis !

 

Komendy

/skytext dodaj 1 <== Pierwszy skytext dodawanie

/skytext usun 1 <== Pierwszy skytext usuwanie

/skytext dodaj 2 <== Drugi skytext dodawanie

/skytext usun 2 <== Drugi skytext usuwanie

/skytext stan <== Wlaczanie/wylaczanie dodawania 

/skytext usun <1/2> <== Usuwa dany skytext

 

Jedyny minus .. Dwa rodzaje skytext oczywiscie wszystko bedzie rozwijane jesli bedziecie chciec  

 

Minusy 

-By zapisac plok musimy na niego kliknac prawym

-Max 2 skytext'y

 

Jak dodac.. 

1.Wpisz /skytext dodaj <1/2> 

2.Wez patyka

3.Naciskaj blok ktory ma sie pozniej zmieniac 

Z usuwanie to samo :) tylko /skytext usun <1/2>

 

 

A wiec tak . Nie chcem tu negatywnych opini bo to pisalem teraz ze wzgledu ze moze sie wam przydac .. 

 

Pomogelme ?

Licze na mil kom i zapraszam na kanal YouTube :x

 

A kod macie kochani tu :  http://pastebin.com/2dJGFrEw

 



 

Opublikowano

Oceniam to 3/10 ponieważ nie ma opisane do czego on służy.

O oczywiście to skript czyli jedno wielkie ...

Kto się zgadza LIKE !

Opublikowano

Jezu koleś chciał sie pochwalić a tu takie kom :

 

Wtf? Co to jest? to jest w ogóle skrypt, czy jakiś szit lagujący?

Ortografia:

"Patyka",

"Pomogleme"

"plok" itd.

0/10

 

Oceniam to 3/10 ponieważ nie ma opisane do czego on służy.

O oczywiście to skript czyli jedno wielkie ...

Kto się zgadza LIKE !

A co do ortografi to HardStyl ma racje.

74980815851645243310.png

Opublikowano

Co to k***a jest? o.O Może byś napisał do czego ten skrypt służy a nie w prezentacji piszesz jakieś bez kontekstowe komendy itd ... chyba cie człowieku posrało :P 

HLpSgK.jpgA like sam sie da!?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...