Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje srebrnego składu ze zwrotnymi zawodnikami. Chcę go używać do grania srebrnego turnieju.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Wam.

 

Część gry (FIFA 13/14/World):  FIFA 14
Hybryda (Tak/Nie): Nie.
Liga lub narodowość: Obojętna.
Formacja: 4-1-2-1-2 lub inna, wedle uznania.
Ilość monet: do 60k
Platforma: PC
Czego oczekuję: Szybkich zawodników i solidnego rozgrywającego. Najlepiej żeby zawodnicy byli także zwrotni. Skład będzie służył do grania Srebrnego turnieju. Dzięki.

 4043121350.png

Opublikowano

http://www.futhead.com/14/squads/15925902/

Jeden z lepszych składów jakimi grałem.

Thievy fenomenalny napsatnik szybki, dobre wykończenie a do tego ma bardzo dobra skoczność dzięki czemu strzela sporo bramek główkami.

Sako to chyba najlepszy srebrny LS, posiada statystyki niczym złota karta +80ov.

Obrona jest bardzo silna a do tego wysoka, nawet LO i PO mają +1,80cm, a środek +1,90cm.

Śp odpowiadają głównie za defensywę ale potrafią też fenomenalnie podać.

Malbranque to taka wisienka na torcie, srebrny gracz posiadający aż 81 podań, mówi samo za siebie. <3

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Dzięki, wiedziałem że na Ciebie mogę liczyć. Zmienię tylko PO o ile jakiś jest w Ligue 1 ;]

Ciesze się. :)

We Francji niestety nie ma dobrego PO, dlatego dałem Miguel-a. 

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Polecam Ciss'a dobry kozak ;)

Ciss to lewy obrońca i pochodzi z Senegalu. <3

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Ciesze się. :)

We Francji niestety nie ma dobrego PO, dlatego dałem Miguel-a. 

 

Van der vieel czy jakoś tak jest tylko około 200 k :/

 4043121350.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...