Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

38166019475877833546.jpeg


73835429709549650472.jpeg


 


 


 


 


    97679601793422944385.jpeg ^_^


 


 


84745785476032239837.jpeg   74369025461319655224.jpeg:)


 


 


 


49612883056852231845.jpegxD


 


                 


                 97581236722038641793.jpeg (możemy zmienić)  ;)


 


 


                                   42210627390386729871.jpeg(napiszcie w postach jaki chcecie) :)


 


 


 


89196654795950957979.jpeg :P


 


 


 


11227203141855714326.jpeg :rolleyes:


 


 


 


77894785831363365565.jpeg :angry:


 


 


 


40278945315734920393.jpegB)


 


 


 


40547807748958177287.jpeg:ninja:


 


 


 


27114452676236660658.jpeg:D  


 


 


 


05303546717647759268.jpeg     :huh:


 


Ponieważ serwer jest nowy i potrzebujemy WŁAŚNIE CIEBIE aby sprawdzić czy wszystko jest ok. Zachęcamy do podawania propozycji


na budowle, pluginy itp.


 


Serwer jest opłacony na ponad rok!


Sloty możemy powiększyć ale musimy widzieć że ludzie grają!


 


 


 


13028671470612072150.jpeg:) 


 


 


10037894158227148583.jpeg 185.38.249.77:8704


 


 


62313355826798351474.jpeg


 


 


83853004518830083479.jpeg


 


 


 


88586537005888339768.jpeg


 


image.png


Banner czasem nie działa   -.-

Opublikowano

Szczerze? Prezentacja ładna ale na serwie... Spawn taki sobie...

 

Edit jak pogram dłużej :D

 

#Edit:

 

... Nie ma działek ;-; ...

 

~Ryuuji

Pomogłem? Daj like, to nic nie kosztuje, ty nic nie tracisz :)

Opublikowano

No nie ma działek bo są gildie :P. Spawn taki bo to jest FreeBuild a nie survival. Nie chcemy epickich budowli (potem spawn będzie lepszy bo teraz na 23 sloty po co ?)

 

Zapraszam na serwer z kumplami!

 

Będę służył pomocą.

Opublikowano

Ziomek, serwer 2/10. Nie ma działek, a serwer Freebuild polega głownie na działkach... To jest Survival+ Gildie. Wbiłem na serwer spawn 1/10 mało informacji, serwer mi sie nie podoba.

Opublikowano

Dobrze no to zaczniemy od tego że serwer jest nowy i to rozumiem ,potrzebna jest Wam osoba lub nawet kilka osób które zajmą się budową bo spawn wygląda tragicznie za przeproszeniem . Mam nadzieję że serwer się rozwinie i będzie grało sporo graczy . Pluginy są bardzo dobrze dobrane na serwer survival + gildie . Ale to w żadnym wypadku nie jest serwer freebuild ! Plusem serwera jest to że opłacony jest na dłuższy okres czasu i macie zamiar powiększyć sloty wraz z wzrostem graczy . Mógłbym Ci zaoferować moją pomoc w zbudowaniu całkiem nowego spawnu , jeżeli miałbyś ochotę podjąć współpracę napisz do mnie . Mój nick z MC xXxBrokenxXx tak jak na forum . Jeżeli zmotywowała Cię moja wypowiedź możesz polajkować :D

Opublikowano

Ogólnie bardzo słabo. Spawn do ch*ja, pomijam fakt, że właściciel nie potrafi ustawić, żeby respić się na nim. Pluginy tak dobrze skonfigurowane, że w ogóle nie skonfigurowane. Wydaje się, że właściciel najzwyczajniej wrzucił je do folderu /plugins i nawet nie zajrzał w configi. Już nie mówię o spolszczaniu komend, ale żeby nie chciało się przestawić w Ess na local: pl? Poza tym to nie Freebuild tylko Survival+Gildie. 

 

Moja ocena: 3/10

Potrzebujesz pomocy przy pisaniu pluginu?

Potrzebujesz pomocy przy konfiguracji pluginu?

Napisz DO MNIE! Chętnie służę pomocą.

CPU: Intel Core i7-5930K  GPU: 2 x Gigabyte GeForce GTX 980 Ti 6144MB GDDR5 MOBO: ASRock X99 Extreme6/3.1 RAMHyperX Fury DDR4 2x16GB 2133MHz CL14 SSD: Crucial MX200 1TB HDD: Seagate 2TB

Laptop: Lenovo y700-17ISK Intel Core i7-6700HQ/GTX960m/16GB/256GB SSD+ 1TB HDD

Opublikowano

Ehhh ludzie.. serwer nowy.. 2 edycja... a nwm czemu wy sie tam respicie skoro wpisałem /setspawn i /setspawn z ogromną iloscia dopisków [Gracz] default itp.

a tak btw. tak ciężko wpisać /spawn ? Postaram się rozwiazać ten problem. nie wiem czemu akurat tam się respicie :/ bo tam kiedys był stary spawn.

Sorry pomyliłem się jednak z tym freebuild. Spawn narazie nam większy nie potrzebny. Proszę nie do mnie mieć pretensje bo ja jestem tylko moderatorem a propozycje proszę składać na ts3. Macie w prezentacji podany ip ts. Spawn okej zbuduję nowy jak chcecie. a xxxbrokenxxx napisz do mnie na pw lub jak będę na serwie to napisz to pogadamy. 

Pluginy to niestety największa bolączka. Idzcie do Leito on tu zajmuje się tymi sprawami. Szukajcie go na ts3. Obiecuję że jutro będzie nowy spawn survivalowy. Zapraszam na serwer


Ziomek, serwer 2/10. Nie ma działek, a serwer Freebuild polega głownie na działkach... To jest Survival+ Gildie. Wbiłem na serwer spawn 1/10 mało informacji, serwer mi sie nie podoba.

Wbylam na serfer pacze nie ma infolmacji bo ciężko dupe ruszyć i pochodzić po domku który ma max 30 kratek. -.-  Serio. Są ogłoszenia i na ścianach są tabliczki.. Więc nie wiem o co ci chodzi. Zmienię na survival. Zapraszam na stronę multipoland

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...