Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę Technikiem na serwerze MT2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

|
REKLAMA

2592014079237871008869.png

Witam.
Jeżeli przeglądasz ten temat szukasz zapewne technika który pomoże ci stworzyć serwer mt2.
Trafiłeś na dobry temat. Coś o mnie ? Na imię mam Sławek. Mam 18 lat. Pochodzę z Rypina położonego w województwie kujawsko-pomorskim. Serwerami metina zajmuję się jakoś od 3/4 lat. Przez ten czas trochę się nauczyłem i mogę wykorzystać moją wiedzę na twoim serwerze.
Zaletami które możecie we mnie ujrzeć to kontakt / aktywność.
Dużo czasu spędzam na GG więc nie ma problemu aby dogadać się w sprawie współpracy.

Jakiego serwera szukam ?
interesują mnie przede wszystkim serwery Hard bądź Medium ewentualnie Hard/Medium : >.
Serwery które tworzyłem bądź byłem na nich technikiem: Norystt.pl (technik), Sevor.pl (Założyciel Serwera,technik), Elergos.pl (Założyciel,technik,chwilowo prace wstrzymane), i masa serwerów hamachi sprzed 3 lat którymi się zajmowałem zaczynając moją przygodę z serwerami mt2. Początki bywały trudne. Dużo nauki ale wydaje mi się że to wszystko opłaciło mi się bo teraz sam mogę stworzyć serwer.

 

7437514079237871008869.png

-Edycja/stworzenie plików serwerowych
-Pełna opieka nad serwerem
-Spora ilość wolnego czasu. Pon-Piąt po 6-8 godzin a w weekendy 2 razy więcej. Czasami gdy pracy jest dużo zostaję po godzinach : )
-Dodawanie broni/zbroi do serwera jak i clienta
-Dodawanie map/mobów do serwera jak i clienta
-Edytowanie rat serwera
-Edytowanie questów (nie piszę własnych)
-Edycja Dropu
-Edycja/Dodawanie dungeonów (WW,WO-Wieża orków,KATAKUMBY itd.)
-Edytowanie bonusów 1-5
-Edytowanie DMG
-System Ulepszeń
-Edytowanie map (Dodawanie/Usuwanie obiektów)
-Dodanie/Edycja Wierzchowców/Petów
-Dodawanie nowych itemów + funkcji które ma pełnić
-Dodawanie różnych systemów: S.Zabójstw,S,Krwi,S.Skrzyni itd.
-Edytowanie clienta (Nie wykonuję grafiki)

 

2332514079237871008869.png

-Maszyny do prac na serwerze (Dedyk,VPS)
*Nie pracuję już na hamakach
-Zaufania do mojej osoby czyli chcę pełny dostęp do serwera:SSH,MYSQL,FTP
-Konkretnego planu na serwer
-Ogarniętej administracji
-Rangi w grze oraz na forum
-Za wykonaną pracę nie biorę gotówki tylko oczekuję zysku z IS
-Nie wyobrażam sobie tego że pliki które wykonam wylądują na MPC bądź będą sprzedawane.

 

9884014079237871008869.png


-PW
-GG:48501874

Opublikowano

No niby spoko ale to co 'potrafisz' chyba nie wystarczy na dzisiejsze, wysokie standardy.

Nie potrafisz nawet pisać questów gdzie jest to łatwa podstawka.

W każdym razie powo :)


hehpng_esrnree.png

Opublikowano

No niby spoko ale to co 'potrafisz' chyba nie wystarczy na dzisiejsze, wysokie standardy.

Nie potrafisz nawet pisać questów gdzie jest to łatwa podstawka.

W każdym razie powo :)

 

Dzięki. Co do questów .. nie biorę się za to bo wiem że są lepsi którzy wykonają to za mnie i bez błędów ;)

Opublikowano

Polecam lenuś zna się na rzeczy i jeszcze raz go polecam, znam go z paru serwerów i wiem też co potrafi.

Powodzenia ci życzę i dobrej zgranej ekipy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...