Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FileAdmin - Idealne rozwiązanie dla konta grupowego!


Fennec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6079114079192341143187.jpg


                                                                                                                                                                                 


 


Idealne rozwiązanie dla kont grupowych !


 


[DL]



https://mega.co.nz/#!PxgCgILD!X8Ysg4CuYq6n6shRZcRrU2GbQ9u9Osi884Y4w7PvAaw


http://www.mediafire.com/download/d1k8dj7ct98197p/FileAdmin.exe

[skany]



https://www.virustotal.com/pl/file/1a029fe47a4d37b021498bf24c33a31ea601e8772b44c362ef245c2cb6eb1cc2/analysis/1407918201/

5317514079192351143187.jpg


 


Program nie jest zawirusowany! W każdym razie - ja nie implementowałem wirusa, AVG nie wykrywa, ale internetowe wykrywają!


 


[ChangeLOG]


 


0.1  BETA >> Narodziny


----------------------


[Planowane]


Dodanie GUI


Zmiana na VB.NET


 


 


Zabraniam Dekompilacji !! Jeżeli chcesz zobaczyć plik źródłowy na cele edukacyjne udostępnię ci dwa SS na pw 


 


 


Wygląd: Zwykły cmd


Screeny dodam przy gotowym GUI !!


 


Program polega na zakładaniu "klasy" czyli zespołu, można się rejestrować jako: Nauczyciel/Uczeń z hasłem.


Logowanie.


Wchodzisz w program, wpisujesz First. Potem CC, tworzysz grupy (np. Klasy), Register - Rejestracja użytkownika jako uczeń lub nauczyciel, logowanie.


Hasło przy rejestracji oraz logowaniu.


aw

Opublikowano

Nie rozumiem jednego: Czemu skanujesz w folderze "Pliki Tekstowe"? Zrób ScreenShot'a pełnej ścieżki bo tam mogło być co innego...

3587513.png


Potrzebujesz pomocy? Pisz śmiało na PW/Skype/Gadu-Gadu!


(albo napisz na forum... ^.^)

Opublikowano

Informacja dla @OczkoSX:

To niestety jest "problemem" AVG... To polega na odtworzeniu programu w "powłoce", ale podaje tylko katalog, w którym się znajduje :)

11uaxdi.jpg

aw

Opublikowano

 

Program polega na zakładaniu "klasy" czyli zespołu, można się rejestrować jako: Nauczyciel/Uczeń z hasłem.

Logowanie.

 

Możesz jakoś to rozwinąć? Naprawdę mało to mówi. W czym ten program może się przydać, co on właściwie robi.

708121422388637873334.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...