Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Keycraft


Avadyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
--------------------------------------------------------------------------------

Witaj w prezentacji serwerów od KeyCraft

--------------------------------------------------------------------------------

    Frakcje

IP: 185.38.249.142:5042

WERSJE: 1.7

TYP: Frakcje

Sloty: 100

Tanie Rangi: |VIP||SVIP||EVIP|

Drop: Cobblestone

 

    SkyBlock

IP: 5.39.65.187:5162

WERSJE: 1.7

TYP: SkyBlock

Sloty: 100

Tanie Rangi: |VIP||SVIP||EVIP|

Drop: Stone i Cobblestone

 

Jesteśmy KeyCraft, nową grupą na rynku, który ma ogromne ambicje oraz posiada doskonałą administracje.

Tu nigdy się nie znudzisz! Nasze serwery okazuje się różnymi dobrymi cechami:

 

Administracja, która chętnie pomaga graczom i czuwa nad serverem.

Doskonała zabawa na różnych trybach.

Utrzymujemy pełną kulturę na serwerze.

Staramy się pomóc naszym graczom.

Opublikowano

Cudowny server zasługuje na dalszy rozwój i nowe serwery. Proponowałbym Jeszcze Działki i Survival+PvP!

 

Oto baner jaki dodałem xD

||| IP: MC.ENCH.PL |||

Opublikowano

Musze przyznac ze serwer skyblock jest na serio ladnie zrobiony i dopracowany :)

Nie poznalem jeszcze administracji ale na chwile obecna jestem zadowolony ze nareszcie powsta serwer trudniejszy od wszystkich i nie ma sie wszystkiego po 15 min grania :)

Bardzo pozytywne wrazenia z serwera 
Wyspy sa zrobione na odpowiednim poziomie 

Szkoda jedynie ze nie ma mob areny ani pluginu z aukcjami 

Ahh no i sklep jest troszke chaotyczny te dwie kolumny na srodku przeszkadzaja :P

Prosilbym rowniez o dodanie grassu do sklepu 

Ogolnie serwer jest serio dobrym skyblockiem :)

 

Serdecznie POLECAM

Pozdrawiam Aridion

 

PS. Ogarnicie ten spam z bota o vipach bo serio nikt nie chce teog czytac co 3 min -.-

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...