Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wskazówki do Akali?


ToNieJaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do 6 poziomu graj defensywnie, jeżeli przeciwnik mocno Cię harrasuje. Po 6 lvlu możesz działać coś w grze.


A jakis build dobry bya podal?

Hextech>Buty>Zhonya>Rylai>Rabadon

Możesz jeszcze rozważyć kupno Lich bane'a na początku, ale imo lepiej hextech i zhonya na początku, ze względu na to, że w tfach będziesz focusowany przez innych.

Opublikowano

Do 6 poziomu graj defensywnie, jeżeli przeciwnik mocno Cię harrasuje. Po 6 lvlu możesz działać coś w grze.

Hextech>Buty>Zhonya>Rylai>Rabadon

Możesz jeszcze rozważyć kupno Lich bane'a na początku, ale imo lepiej hextech i zhonya na początku, ze względu na to, że w tfach będziesz focusowany przez innych.

Chodziło o miecz-pistolet hextech-buty na przebicie odpornosci>Klepsydra ( chyba, też mam ang xD) zhonyii>kryształowy kostur rylaii>kapelusz rabadona...

Chyba że jestem głupi i podałem ci nazwy a ty poprostu nie zrozumiałeś o co Zaraxowi chodzi xD

*Lich Bane - Zmora licza

**A to że hextech da ci dobre że tak to nazwe prosto, leczenie, dmg i dodatkowe cc a zhonya dobre ap, świetny w tfach pasyw i armor ;p

Opublikowano

Chodziło o miecz-pistolet hextech-buty na przebicie odpornosci>Klepsydra ( chyba, też mam ang xD) zhonyii>kryształowy kostur rylaii>kapelusz rabadona...

Chyba że jestem głupi i podałem ci nazwy a ty poprostu nie zrozumiałem o co Zaraxowi chodzi xD

*Lich Bane - Zmora licza

**A to że hextech da ci dobre że tak to nazwe prosto, leczenie, dmg i dodatkowe cc a zhonya dobre ap, świetny w tfach pasyw i armor ;p

Tak. :)

Grę mam po polsku, ale zawsze z przyzwyczajenia używam angielskich nazw. :P

 

A mozna po polsku xD?

User wyżej wyjaśnił. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...