Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbiór pytań na temat jungli


pęki890

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka postanowiłem zrobić temat w którym umieszczę pytania o tematyce jungli.

 

1.jak skutecznie gankować np. ile % hp będzie bezpieczne żeby nie zginąć,kiedy gankować i jak kontrolować mapę?

 

2.Kim najszybciej robi się jungle?

 

3.Kto ma najlepsze ganki?

 

4.Czy istnieje jungler który po nafeedowaniu ''króluje'' w late game?

                                                                    shockblade_zed_by_greenmotion-d73k92u.jp

 

                                                          ///.. The Shadows Have Enlightened Me..\\\

       

Opublikowano

1. Nie można tego określić, po prostu sam musisz stwierdzić, czy będziesz czuć się bezpiecznie na tym ganku. Dodatkowo zwracaj uwagę na wizję w okół Ciebie, jeśli nie ma jej za wiele to lepiej się nie pchać żeby enemy jungler nie zaskoczył Cię counter-gankiem. Jak kontrolować mapę? po prostu zawsze gdy np. masz 400 golda i nie masz co za to kupić to kupuj wardy w tym 1 pinka.

2. Aktualnie polecam Elise, Lee Sin, Jarvan

3. Dużo junglerów ma dobre ganki, jak już wyżej wymieniłem Elise - robi dobre ganki po 3 lvl'u bo ma doskok oraz stuna co jest bardzo dobre. Z kolei Lee Sin też robi dobre ganki jeśli ogarniasz plejsa z wardem tzw. inSeca, ale to dopiero po 6 lvlu. Dobre ganki może też mieć Vi, która ma dobrego stuna/podrzucenie na Q oraz łapanie z ulta. 

4. Hmmm.. każdym możesz być bestią w late gamie jak ogarniesz postać i nie będziesz throwować jak debil :3

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

1 . Musisz miec tyle hp zeby cie przeciwnik nie zabil - to chyba logiczne .

2.  Warwick bije jungle lajtem a przy tym jest bardzo latwy do ogarniecia , master yi podobnie .

3.  Na 6 lvl warwickiem wchodzisz na linie  i po prostu uzywasz ulti i masz pewnego killa .

4.  W late game jezeli zrobisz Warwicka pod tanka to bardzo ciezko go zabic . Ale ogolnie kazda postac jest dobra jezeli umiesz nia grac .

MC KONDUKTOR 

Opublikowano

1. Kupuj wardy by kontrolowac, gankuj wtedy gdy enemy pushuje, ale nie wbijaj sie na pale, gdy masz koncowke hp, a enemy ma bursta (fiora for example)


 


2. Vi ?


 


3. WW po 6lvl, Hecarim, Elise, j4, lee, evelynn


 


4. Yi, jesli go nie stunuja, warwick moze sam wygrywac gry, vi rowniez. ;)


Opublikowano

4. Master Yi, Udyr

3. Ten ktorego mechaniki ogarniasz

2. Skarner, Udyr pod phenixa, evelynn

1. Sam musisz okreslic

 

Bardzo wazna rada, kupuj wardy, mase wardow i stawiaj szczegolnie w jungli przeciwnika

<>

Opublikowano

Kolejne pytanie:

Czy latarnia dla lee,xina,vi,j4 się opłaca z tego co wiem dostała buffa/nerfa

                                                                    shockblade_zed_by_greenmotion-d73k92u.jp

 

                                                          ///.. The Shadows Have Enlightened Me..\\\

       

Opublikowano

siemka

Co sądzicie o evelynn?Podobno dostała nerfa i jest nie do grania.

                                                                    shockblade_zed_by_greenmotion-d73k92u.jp

 

                                                          ///.. The Shadows Have Enlightened Me..\\\

       

Opublikowano

Evelynn zawsze była silnym championem, gdy poznało się jej podstawy. Najwięcej problemów jako przeciwnik robi w niższych ligach, ponieważ gracze nie wiedzą jak ją kontrować.

Osłabienie którejkolwiek postaci jest zawsze połączony z płaczem ludzi i komentarzami "postać nie jest już do grania", więc to nic nowego.

Evelynn JAK NAJBARDZIEJ dalej jest grywalna.

PQpAnug.png

Opublikowano

o wiele mniej bije z Q teraz ja ostro odczułem ale w mid-late dalej jest silna, tylko early troche oslabione - dalej mozna grac

<>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...