Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ogólna dyskusja nt Co się dzieje na wschodzie :)


Judarz.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema aby nie było kolejnych tematów zakładam taki ogólny co się dzieje na wschodzie, zawsze warto wiedzieć co się teraz dzieje .

 

PS Dziwne że nasz rząd nie nawołuje do wojska.. powinni być ludzie przygotowani na najgorsze 

Opublikowano

No, no, całe mpc powinni powołać. Idę o każdą kwotę, że 90% użytkowników poprze pomysł, a potem się okaże, że wszyscy to 12 letnie dzieci.

 

0/10.

Opublikowano

No, no, całe mpc powinni powołać. Idę o każdą kwotę, że 90% użytkowników poprze pomysł, a potem się okaże, że wszyscy to 12 letnie dzieci.

 

0/10.

?

 

--

Tutaj cytat pewnego ziomka

 

Patrzcie na to, co będzie się działo w związku z rosyjskim konwojem z pomocą humanitarną, który zmierza na Ukrainę i dotrze do granicy pojutrze.

 

To może wszystko zmienić!

 

Jeśli Ukraińcy odmówią wjazdu – wtedy Rosjanie będą mieli pretekst aby wejść siłą, ponieważ w Doniecku trwa katastrofa humanitarna, a Ukraina zabrania dostarczenia pomocy. Jest to propagandowo bardzo wygodne dla Rosji.

Wejście siłą oznacza wojnę Ukrainy z Rosją!

 

Jeśli natomiast Ukraina zgodzi się na wejście konwoju, ale zabroni wojskowej asysty rosyjskiej dla tegoż konwoju, to Rosjanie raczej nie zaryzykują przekazania w ręce ukraińskie 300 ciężarówek z pomocą, i całego tego sprzętu, który nastepnie niewiadomo dokąd trafi, czyli trafi tam gdzie zechcą Ukraińcy, czyli możliwe, że nie do potrzebujących w Doniecku.

 

Wtedy z rosyjskiego punktu widzenia taki konwój nie będzie miał sensu, bo będzie po prostu podarunkiem dla walczących z separatystami sił ukraińskich, którym takie zasoby, wiezione w konwoju zapewne bardzo się przydadzą.

 

Putin na pewno będzie stał twardo na stanowisku, że konwój musi mieć własną, tj. rosyjską asystę wojskową – i wcale się tutaj nie dziwię.

 

Tak czy owak, komplikacje z konwojem z pomocą humanitarną, jakie stworzy Ukraina, mogą okazać się tym dla Rosji, czym dla Ukrainy było zestrzelenie malezyjskiego MH17, czyli pewnym przełomem.

 

Zatrzymanie konwoju może doprowadzić do otwartego konfliktu na linii Rosja – Ukraina, ponieważ Rosjanie będą przedstawiać to wydarzenie światu jako niemożność dostarczenia pomocy oblężonemu miastu i rosyjskojęzycznej ludności, która jest w oblężeniu i trwa tam katastrofa humanitarna.

 

Jeśli nie dojdzie do otwartego konfliktu, to dojdzie do jego wysokiej eskalacji.

 

To co się będzie działo przez najbliższych kilka dni – może być przełomowe.

https://www.youtube.com/watch?v=ml7JmNuzGz4 <-- tutaj rozmówka jakaś na temat tego gnojka co powiedział że zmiecie z powierzchni zimi polske

Opublikowano

MPC i te tematy w pogaduszkach, bezcenne.

Zawsze tu jakąś panikę siejecie, pamiętam co było jak miał być koniec świata w 2012 - wtedy to dopiero szał był xD

Opublikowano

Ja się cały boje, bo ta wojna będzie polegać na tym, kto pierwszy naciśnie przycisk..

jak wierzysz w wojnę na te Twoje 'przyciski' to powodzenia, kolego.

Nie mieliby z tego żadnych korzysći a Żyrynowski się zdenerwował o jabłka i płacze.

Po drugie jest on nic nie znaczącym pionkiem w ich polityce.

N3aQbHb.jpg

Opublikowano

Zacznijmy od tego, że nie mamy co startować w żadnej wojnie, bo zostaniemy zmieceni. Żaden sojusz nam nic nie zapewnia. Powtarzałem to kilka razy i powtórzę jeszcze raz - do póki rząd nie zacznie udoskonalać wojska jesteśmy w takiej czarnej dupie, że głowa mała. W dodatku nasza pozycja geograficzna  jest maaało komfortowa. Lepiej się modlić aby żadnej wojny nie było. Sądzę, że Putin nie zaatakuje Polski i innych państw członkowskich NATO, ponieważ wypowiada wtedy wojnę USA. Putin jest szalony, ale nie jest głupi. 

Opublikowano

MPC i te tematy w pogaduszkach, bezcenne.

Zawsze tu jakąś panikę siejecie, pamiętam co było jak miał być koniec świata w 2012 - wtedy to dopiero szał był xD

dasz link :D ?

 

A co do tematu to Putin ma chyba kurw raka mózgu (o ile go ma) bo kto się będzie kłócił o jakąś Ukrainę. Mało im k***a. Tysiące km2 i k***a mało!

Opublikowano

Po drugie jest on nic nie znaczącym pionkiem w ich polityce.

Niestety dla mediów liczą się tylko pieniążki i specjalnie sieją panikę. 

A co do tematu to Putin ma chyba kurw raka mózgu (o ile go ma) bo kto się będzie kłócił o jakąś Ukrainę. Mało im k***a. Tysiące km2 i k***a mało!

Ukraina, Białoruś, litwa, Estonia i Łotwa są krajami bardzo powiązanymi z Rosją ze względu na historie, język jak i mniejszość narodową. ;)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngJudarz. K***A SPIERDALAJ GOŚCIU Z TYM JEBANYM WSCHODEM, KOGO TO K***A OBCHODZI NA FORUM O GRACH?!?

 

Poza tym po jaką cholerę polska ma szykować wojsko ? Żeby się Putinowi stawiać ? Jemu nikt się nie postawi. (na szczęście)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngJudarz. K***A SPIERDALAJ GOŚCIU Z TYM JEBANYM WSCHODEM, KOGO TO K***A OBCHODZI NA FORUM O GRACH?!?

 

Poza tym po jaką cholerę polska ma szykować wojsko ? Żeby się Putinowi stawiać ? Jemu nikt się nie postawi. (na szczęście)

umyj dupe i przyjdź jak cie ciśnie to se coś wsadź .. Jeśli cie ten temat nie obchodzi to po jaką cholere tutaj zaglądasz? :D

Szykować wojsko? wtf? odstawie to bez komentarza bo chyba nie wiesz co napisałeś :)

Opublikowano

Zacznijmy od tego, że nie mamy co startować w żadnej wojnie, bo zostaniemy zmieceni. Żaden sojusz nam nic nie zapewnia. Powtarzałem to kilka razy i powtórzę jeszcze raz - do póki rząd nie zacznie udoskonalać wojska jesteśmy w takiej czarnej dupie, że głowa mała. W dodatku nasza pozycja geograficzna jest maaało komfortowa. Lepiej się modlić aby żadnej wojny nie było. Sądzę, że Putin nie zaatakuje Polski i innych państw członkowskich NATO, ponieważ wypowiada wtedy wojnę USA. Putin jest szalony, ale nie jest głupi.

Polakom UE i NATO ma obowiązek pomoc. Jeśli tego by nie zrobiła to byłoby to złamanie zasad i tak jakby zdrada.

Opublikowano

Polakom UE i NATO ma obowiązek pomoc. Jeśli tego by nie zrobiła to byłoby to złamanie zasad i tak jakby zdrada.

A co było w 1939? Liga Narodów czy coś była, a i tak wszyscy bronili swojego kraju.

                           

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...