Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA World - Zmiana sterowania klawiatury


PietaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, to że twórcy Fify World zwlekają z możliwością zmiany sterowania klawiatury, ja postanowiłem, że napiszę program dzięki któremu będzie można zmienić sterowanie :) (też zrobiłem to dlatego, że mi się nudziło ;d)

 

 

Plusy:

- możliwość zmiany ustawień klawiatury;

- backup ustawień;

- Lista backupów z naszą nazwą (screen2);

- przycisk startu Fify bez szukania gry w bibliotece Orign;

- możliwość przywrócenia starych ustawień (Restore -> Orginalne Sterowanie  Potem odpal fife i gotowe :) ).

 

Minusy:

- brak wsparcia dla padów jak i myszki;

 

 

Screeny:

 

294751407853117491327.jpg

595721407853117491327.jpg

 

 

 

Download: http://adf.ly/r4Coi

 

Download (wersja .Net Framework 4.5):  http://adf.ly/rGz98

 

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/6e23e24e440fdcc6f4ea5a5b8aa54d34f21435ff84b8919522ed737f5d98dd02/analysis/1407851510/

 

 

 

 

Jeżeli komuś tam coś nie działa, lub ma jakąś propozycję co można zmienić, lub wykrył jakiś błąd proszę pisać :)

(Jeżeli nie działa to napisz jaki masz system i wersje Net. Framework'ów)

Opublikowano
 

Niestety nie chce się uruchomić :/

Jaki masz system?

 

@Edit: Zaktualizowałem z Framework .Net 4.5 do 3.5. Teraz powinno działać na każdym systemie :)

 

@Edit 2: może ktoś potwierdzić, że pogram działa?

Opublikowano

@MarcinNB Hmm, to bardzo dziwne... Weź spróbuj to: http://adf.ly/rGz98 jest pod .Net Framework 4.5. 

 

@dawid45o mógłbym ale bym musiał ogarnąć bibliotekę obsługującą pady. Ale niestety teraz nie mam czasu bo raz mam dwa projekty na głowie i jeszcze dwa niedługo zaczyna się szkoła. Może kiedyś jak będę miał chwilę to ogarnę.

Opublikowano

Sprawdź teraz http://adf.ly/rGz98 . Uruchom jako administrator a jeżeli coś wyskoczy podaj treść czy tam screena.

@PietaPL

Nie działa dalej.

 

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: CLR20r3

Podpis problemu: 01: FifaWorldControllerSettings.exe

Podpis problemu: 02: 1.0.0.0

Podpis problemu: 03: 53f3a42b

Podpis problemu: 04: FifaWorldControllerSettings

Podpis problemu: 05: 1.0.0.0

Podpis problemu: 06: 53f3a42b

Podpis problemu: 07: 26

Podpis problemu: 08: 10

Podpis problemu: 09: System.IO.FileNotFoundException

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: e6e6

Dodatkowe informacje 2: e6e6c208b90db2aa028f8f653cabbf23

Dodatkowe informacje 3: 36e7

Dodatkowe informacje 4: 36e7b4a3c7b5add1bac1c08969bdabc3

 

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...