Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Mam pomysł na fajny serwer! Czy wam się spodoba?!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mój serwer będzie polegał na:

 

1.Wbijasz na serwer i jest piękny leśny spawn

2. Wybierasz sobie klase np. smok zombie itp...   ( każda klasa ma specjalne effekty )

3. Musisz wydostać się ze spawnu przechodząc ciekawe mapy parkury ( używając swoich umiejętności )

4. Po przejściu długiej mapy lądujesz na survivalu

5. Cały czas do końca gry masz te umiejętności na zbroi której nie możesz ściągnąć itp...

6. Zbierasz itemy i budujesz swój klan

 

UWAGA!!!! NIE DZIAŁAJĄ KOMENDY: /tpa /sethome /warp

 

Dam technika jeśli ktoś będzie wiedział jak rozwiązać takich kilka problemów:

 

1. Co zrobic aby gracz nie mógł ściągnąć tej zbroi co ma jak wybrał klasę

2. Żeby nie mógł zmienić klasy

3. Że dopiero jak przejdzie specjalną mapę może używać komendy na dołączenie do gildi     itp.......

 

 

JEŚLI KTOŚ WIE JAK ZROBIĆ TE 3 ŻECZY ALBO CHOCIAŻ 1 Z NICH PROSZĘ PISAĆ I KOMENTOWAĆ MÓJ POMYSŁ

Opublikowano

1 zaraz ci napisze ;P plugin musisz albo kupic albo znalezc bo zabardzo nie mam pojecia poszukaj na bukkit.org kiedys sie kazdy musi wkoncu nauczyc

2 Zaplac pluginwriterowi i ci to napisze w pluginie

3 flagi w worldguardzie

a i troche trudno i troche cie to bedzie kosztowac ;P

A  i calkiem fajny pomysl ale jak mowilem troche sie wykosztujesz ;P

 1-2683319-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png

Opublikowano

Pomysł nie zbyt oryginalny już widziałem kilka takich serwerów lepiej by było zrobić Hogwart.pl np miałbyś różczki efekty 2-3 klasy auror uczeń śmierciożerca każdy ma różne moce mane na pasku expa zrobić na start 2 serca i poziom postaci w barapi potem idziesz do szkoły albo gdzieś indziej i rozbudowujesz postać ja taki serwer zrobie ale to dopiero w 1.9 pewnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...