Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer NoName - Tekkit classic


sebastosMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam założyłem serwer dla mnie i kolegi ale w dwóch za ciekawie się nie gra dlatego piszę na tym forum.

Nic nie było blokowane więc jest kilka sposobów na bugowanie ''emc'' ( chcesz możesz bugować :)    )

 

Ja mam osiemnaście lat i szukam ludzi w podobnym wieku , od 15-99 lat. ( na pewno jakieś wyjątki mogę zrobić )

 

2uot8iw.png185.38.251.97:3536     ( Whitelist ON - podania w temacie , wzór na dole tematu )

148kytf.png   10

od5j.png    Fun  ( Polega na zabawie maszynami ;D - cuba dostajesz gdzie chcesz i normalnie zdobywasz itemy  )

169fdid.png

- sebastosMC Właściciel

33pgbxg.png

Pluginy :

 

WorldGuard          - zabezpieczenie terenu

WorldEdit             - nie korzystam z niego ale wymagany do pracy z WorldGuard

PermissionsEX   -  wiadomo o co chodzi z tym pluginem

AuthME             - rejestracja na serwerze

Essentials           - wiele przydatnych komend

EssentialsSpawn   - dodatek

EssentialsChat    - dodatek

WorldSaver          - zapis świata + backup

 

 

Komendy gracza :

 

-   /sethome   - tworzy ''dom''

-  /home   - teleportacja do ''domu''

- /spawn - teleportuje na spawn.

- /tpa [nickGracza] -   teleportuje do określonej osoby

- /tpa accept    - akceptuje prośbę o teleportację

- /tpa deny   - odrzuca prośbę o teleportację

 

 

Trzy dniowa nieobecność na serwerze grozi usunięciem z whitelist .

Jeżeli boisz się o swoje budowle poproś o cuboid ( zabezpieczy on teren i vaniliowe klocki ) ( nie chroni bloków z modów - mogę je dodać do ochrony ale na tak małym serwerze nie jest to potrzebne )

 

 

 

 

Wymagania :

- Wiek 15-99

- Skype + mikrofon

 

 

Wzór podania :

Wiek :
Nick skype :
Nick minecraft :

Tekkita pobieramy stąd :   ( Opcja tylko premium )

http://www.technicpack.net/download

Opcja Non-premium :

 

Podobno jest w mc by zyczu ( klient )

Jeżeli nie google/youtube pomoże :)

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

ZiZuu na 100% będzie dodany

Kozka  - pewnie także :)

 

 

 

Dodam iż 3 dniowa nieobecność na serwerze grozi usunięciem z whitelist .

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Następujące osoby zostały dodane na Whitelist :

 

------------------------

Bongeronde                      -- pisał na PW

tytanowyKorwin                 -- pisał na PW

Lionekk

------------------------

 

Proszę o kontakt skype w celu podania adresu ip .

Mój nick skype : sebastos

 

 

Zmiany :

Dodałem WG/WE - jeżeli ktoś będzie chciał mogę dać cuba :)  jeżeli będzie trzeba dodam LWC .

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Nikosiaa         -  proszę o krótką rozmowę na skype - sebastos

Sxenix              proszę o krótką rozmowę na skype - sebastos    ( jeżeli rozmowa pójdzie pomyślnie dodam cb i twojego kolegę )

 

 

 

GermanRoop  - dodany na wl

 

 

 

Widzę duże zainteresowanie takim serwerem jeżeli nadal takie będzie da mi to do myślenia ( otwarcie serwera oficjalnego 50+ slotów )

 

 

 

 

 

 

 

IP :    185.38.251.97:3536

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Wiek : 16  lat.
Nick skype : Nie mam 
skype, mam swój serwer ts3 512 slotów więc mogę udostępnić :).

Nick minecraft : fidosek

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

fidosek - dodany

_Kamix_   - dodany

 

 

up . ts3 mi nie działa :( ( nie wiadomo czemu )

 

 

 

 

IP :    185.38.251.97:3536

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

fidosek - dodany

_Kamix_   - dodany

 

 

up . ts3 mi nie działa :( ( nie wiadomo czemu )

 

 

 

 

IP :    185.38.251.97:3536

 

Dobra, usuncie mnie z serwera bo nie bd grać na 1.2.5 ;/.. Nie lepiej wgrać jakąs paczke techniczno-przygodową?

- Ten tylko wart nazwy człowieka, który ma pewne przekonania i potrafi je bez względu na skutki wyznawać czynem. - Józef Pilsudski.

 

- Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. - Józef Pilsudski.

 

Opublikowano

up Wolę wersję 1.2.5 od najnowszych gówien , które dodają masę syfu . Dla mnie minecraft to wersja alpha a nie to co obecnie jest ( 1.2.5 jeszcze przeżyję )

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Wiek : 15
Nick skype : polskibikers (chwilowo nie mogę gadać przez skype'a z powodu iż posiadam chwilowo internet mobilny)
Nick minecraft : bikers99 

Opublikowano

landon36123 - dodany do wl

Turbo - podanie na pw - dodany do wl

MrMiki_PL -   dodany do wl

MrMakos18   - dodany na wl

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Wiek : 17
Nick skype : grzesiu123455
Nick minecraft : Kim3r

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano

KubasekHD

MrMakos18

Kim3r

Mentos

 

 

 

Wszyscy zostali dodani o godzinie : 5:52 .

 

 

 

Minimalne zmiany wizualne chatu :)

rmoiyq.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...