Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dodanie działu gry sleeping dogs


Mroczeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę że wielu użytkowników MPC ma tą grę i byłby to dla Nich dobry sposób do pomagania sobie nawzajem. Tak

Zgadzam się z tym Panem.

 

Za.

Opublikowano

Serio?

 

Rozumiem że dobra gra bo sam nią przeszedłem ale o czym niby można pisać w dziale o tej grze poza problemami "nie chce mi się włączyć"?

 

W tej grze nie ma nawet multiplayer i dział świeciłby pustkami, nie.

Zgadzam się.

Ew. można by dodać do inne FPP

giphy.gif ­

Opublikowano

Serio?

 

Rozumiem że dobra gra bo sam nią przeszedłem ale o czym niby można pisać w dziale o tej grze poza problemami "nie chce mi się włączyć"?

 

W tej grze nie ma nawet multiplayer i dział świeciłby pustkami, nie.

 Zgadzam się z tym Panem. NIE

Opublikowano

Serio?

Rozumiem że dobra gra bo sam nią przeszedłem ale o czym niby można pisać w dziale o tej grze poza problemami "nie chce mi się włączyć"?

W tej grze nie ma nawet multiplayer i dział świeciłby pustkami, nie.

f

Opublikowano

Przez kilka tygodni może i byłby ruch ale potem jak inne stare gry dział zostanie usunięty lub przeniesiony jako poddział także jestem na nie. 

Opublikowano

Serio?

 

Rozumiem że dobra gra bo sam nią przeszedłem ale o czym niby można pisać w dziale o tej grze poza problemami "nie chce mi się włączyć"?

 

W tej grze nie ma nawet multiplayer i dział świeciłby pustkami, nie.

Opublikowano

To że gra jest dobra to nie znaczy że musi być o niej dział. To typowa singlówka, przejdź i zapomnij. Nie.

Opublikowano

To że gra jest dobra to nie znaczy że musi być o niej dział. To typowa singlówka, przejdź i zapomnij. Nie.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

 

Serio?

Rozumiem że dobra gra bo sam nią przeszedłem ale o czym niby można pisać w dziale o tej grze poza problemami "nie chce mi się włączyć"?

W tej grze nie ma nawet multiplayer i dział świeciłby pustkami, nie.

 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

 

 

Serio?

Rozumiem że dobra gra bo sam nią przeszedłem ale o czym niby można pisać w dziale o tej grze poza problemami "nie chce mi się włączyć"?

W tej grze nie ma nawet multiplayer i dział świeciłby pustkami, nie.

 

 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Jak widać zdania podzielone,co do postów wyżej sądzę iż dział się przyda do pomaganiu w instalacji,misjach nowościach itp to nic że nie ma multiplayer.

Opublikowano

Dla zwykłego singla? Na nie. 

Bezsens ..

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

A ja mam pytanie do panów wyżej, mamy dział Singleplayer, co nie?

 

Po za tym to byłby dział testowy, tzn. że zostanie sprawdzona w nim aktywność, może się przyjmie, może nie.

 

Tak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...